SmartMessage, TCS’i Yılın İş Ortağı Seçti

SmartMessage, 2021 yılında da farklı sektörlerden birçok başarılı iş ortaklıklarına imza attı. SmartMessage, Yılın İş Ortağı olarak Orta Doğu’da önemli iş birlikleri gerçekleştirdiği Tata Consultancy Services’ı seçti.

SmartMessage, yılın iş ortağı olarak dünyanın en büyük danışmanlık firmalarından Tata Consultancy Services(TCS)’ı ödüllendirdi. Orta Doğu’da bankacılık, finans ve telekomünikasyon gibi sektörlerde iş ortaklıklarıyla başarılı çalışmalar gerçekleştiren SmartMessage, TCS ile bölgenin en büyük mobil operatörlerinden birinin müşteri dijital iletişim platformunun oluşturulmasında başarılı bir proje gerçekleştirdi. Projeyle birlikte mobil operatör, SmartMessage ile tek bir merkezden tüm dijital iletişimlerini kolayca yönetebilecek yetkinliğe sahip oldu.

Bilişim teknolojileri hizmeti ve danışmanlık şirketi TCS desteğiyle gerçekleşen ve 2 bin paydaşın bulunduğu projede 52 farklı sistem birlikte çalışıyor. Agile(çevik) metodu sayesinde kapsam ve ihtiyaçlara hızlıca adapte olunan bir işleyişle ilerleyen proje, 7 farklı zaman dilimindeki iletişimleri destekleyen bir yapıda kullanılıyor. Böylece şirket, dijital iletişim yönetim süreçlerinde verimlilik ve hız elde edebiliyor.

“Yeni projelere imza atmaya devam edeceğiz”

TCS ile iş birliklerinin 2019 yılından beri sürdüğünü belirten SmartMessage CEO’su Oğuz Küçükbarak şu sözleri ifade etti: “‘Yılın İş Ortağı Ödülü’nü kendilerine layık gördük. Orta Doğu’da yıllardır hizmet veren bir marka olarak değerli iş ortağımız TCS ile bölgedeki istikrarımızı daha üst seviyeye taşıyacak önemli çalışmalara imza atıyoruz. Birlikte çalışmaya başladığımız dönemden beri birlikte çok değerli çalışmalar yürüttüğümüz TCS ile Orta Doğu’da iş geliştirme adına çok başarılı bir telekomünikasyon projesi gerçekleştirdik. 2019 yılından beri süregelen iş ortaklığımız ve bu kıymetli projedeki katkılarından dolayı 2021’de ‘Yılın İş Ortağı’ olarak TCS’i seçtik. Önümüzdeki yıllarda birlikte yeni projelere imza atacağımıza inanıyoruz.”

Tata Consultancy Services Başkan Vekili ve Ortadoğu, Afrika ve Akdeniz Bölge Yöneticisi Sumanta Roy ise “TCS, çeşitli sektörlerdeki derin bilgisini, dijital konusundaki uzmanlığını ve SmartMessage’ın iş birliğini kullanarak bölgedeki müşterilerin kitleleriyle daha etkin iletişimler kurmasına ve başarılı omnichannel deneyimler sunmasına yardım ediyor. SmartMessage’tan övgü niteliğinde aldığımız bu ödül TCS’nin iş ortakları ve müşterileriyle verimli bir yıl geçirdiğini gösteriyor” sözlerini ifade etti.