Smartiks Yazılım Halka Arz Edildi

Borsa İstanbul’da işlem görmeye devam eden Kafein Teknoloji’nin yüksek teknoloji bileşenleri kullanarak müşterileri için etkin iş çözümleri üreten iştiraki Smartkis Yazılım A.Ş. halka arz edildi.

Kurumlara uzman kadrosu ile yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile 2006 yılında kurulan Smartiks, 2018 yılının Mayıs ayında Kafein Teknoloji iştirakleri arasına katıldı.

Uluslararası iş birlikleri ile köklü yazılım geleneklerini modern bir anlayışla günümüz teknoloji ve hızlı üretim ihtiyaçlarına göre şekillendiren Smartiks; müşteri ilişkileri yönetim sistemleri, iş zekası, e-ticaret uygulamaları ve mobil uygulamalar konularında, bugüne kadar birçok ulusal ve uluslararası projeye imza attı.

Türk Hava Yolları, Aygaz, Opet, Akbank, Allianz, BKM, ERGO, Yapı Kredi, Türkiye Finans, Amerikan Hastanesi, Sabancı Üniversitesi, Hedef Filo, Pepsico, Banvit, Pfizer, Bayer, Abdi İbrahim, Eczacıbaşı, Borusan Holding, Unilever, Rönesans Holding, Toyota, Arçelik, Migros, Carefour SA, Vodafone, Turkcell gibi pek çok ulusal ve global markaya hizmet veren şirket, vizyoner yaklaşımı ile gelişen sektörel ihtiyaçları önceden görerek yeni ürün ve hizmetleri portfoyüne eklemektedir.