Sinemada Ne İzleyelim Sorusuna Cevap Veren Uygulama Sinemia Yenilendi

Sinemia Özel Sinema Kulübü, mobil uygulamasını yenilediğini duyurdu. Sinemia uygulaması sinema dünyasına ait tüm bilgi ve hizmetlerin bir arada bulunabileceği bir platform sunmanın yanı sıra kullanıcılarına sosyalleşme fırsatı da sağlıyor.

Yalnızca Sinemia üyelerini değil, tüm sinemaseverleri aynı çatı altında buluşturacak uygulamanın, teknolojinin gücüyle sinema deneyimini çok daha kolay, eğlenceli ve sosyal bir boyuta taşıyacak bir inovasyon özelliği taşıdığı belirtilmiş. Uygulamayı edinmek için www.sinemia.com/get-app adresini ziyaret ederek yönlendirmeleri takip etmek yeterli.

Konuya dair paylaşılan basın bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

Sinemaseverin hayatını değiştirecek uygulama: Sinemia

Özel sinema kulübü Sinemia, yeni uygulaması ile sinemaseverlere bildiklerinin çok ötesinde bir deneyim sunuyor. Sinemia app, sinema dünyasına ait tüm bilgi ve hizmetlerin bir arada bulunabileceği bir platform sağlamanın dışında kullanıcılarına sosyalleşme fırsatı da sağlıyor. Uygulama seans ve vizyon detaylarından kampanyalara, akıllı film önerilerden film, oyuncu ve yönetmen listeleri yaratmaya, sinema içi alışverişlerde indirim alma ve ödeme yapmaya kadar hayli geniş özelliklere sahip. Sinemaya özel ilk sosyal medya mecrası olan Sinemia uygulaması, şimdiden kendi fenomenlerini yaratmaya başladı. Sinemia ekibi uygulamayı yılsonuna kadar 20 ülkede aktif hale getirmek için de çalışmalarını sürdürüyor.

Sinemia

Sinemia Özel Sinema Kulübü, mobil uygulamasını yeniledi. Yalnızca Sinemia üyelerini değil, tüm sinemaseverleri aynı çatı altında buluşturacak uygulama, teknolojinin gücü ile sinema deneyimini çok daha kolay, eğlenceli ve sosyal bir boyuta taşıyacak bir inovasyon niteliğinde. Sinema denilince akla gelen tüm detaylara ulaşmak şimdi her zamankinden daha kolay. Bu yepyeni deneyim, sinemaseverin hayatına bildiklerinin ötesinde bambaşka bir renk katacak.

Teknoloji sinema aşkını zirveye taşıyor

Sinemia app’in yeni eklenen özellikleri bir hayli fazla. www.sinemia.com üzerinden erişilebilen içeriklerin tümü ve çok daha fazlası şimdi uygulamada yer alıyor. Kullanıcı vizyondaki filmler, fragmanlar, film yorumları ve puanlarının yanı sıra, lokasyon bazlı teknolojiler yardımıyla yakınındaki seansları ve sinema salonuna nasıl gidebileceği bilgisine de erişebiliyor. Canlı destek ekibinin Sinemia üyelerine 7/24 destek vereceği sistem üzerinde zaman ve kişi bazlı kampanyalardan faydalanmak, ileri tarihli bilet almak mümkün oluyor. Sinema içinde indirimli içecek, yiyecek alımı yapmak hatta çevredeki restoran, kafelerden indirim almak da uygulamanın sunduğu özelliklerden.

Sinemanın sosyal medyası kendi fenomenlerini yaratacak

Sinemia’nın yeni mobil uygulamasında kullanıcılar tam bir sosyal medya deneyimi yaşayacak. Ünlülerin, arkadaşlarının veya uygulamanın oluşturdukları listeleri takip edebilecek, bunları ve uygulamanın veri tabanındaki tüm filmleri yorumlayabilecekler. Kullanıcılar kendi liste ve önerilerini oluşturacak, kendine özel film önerileri alabilecekler. Ayrıca sinema dünyasından son haberleri de kendi özelleştirmelerine bağlı olarak anında yakalayabilecekler. Yayına girdiği ilk gün yüzbinlerce etkileşim gerçekleşen Sinemia app, şimdiden kendi fenomenlerini yaratmaya başladı.

Yılsonunda 20 ülkede aktif olacak

Yeni mobil uygulama, Sinemia’nın kuruluş döneminden bugüne kadar gelen hızlı büyüme sürecinin ivmesini daha da yükseltecek. Sinemia Kurucusu Rıfat Oğuz, “Sinemia uygulamasını bu yılsonunda 20 ülkede aktif hale getirmek için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.

Sinemia dünyasıyla en hızlı şekilde tanışmak için şimdi Google Play ve Apple Store üzerinden veya www.sinemia.com/get-app adresinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?