Siber Güvenlik Şirketinde Görevlendirme

DNS güvenliği alanında faaliyet gösteren Roksit’te Pazarlama Direktörü görevine Serhat Şahin getirildi. Roksit’in küresel pazarlama operasyonlarını yürütecek olan Şahin, markanın başta Türkiye, CIS ve EMEA bölgeleri olmak üzere global büyümesindeki pazarlama çalışmalarında sorumlu olacak.

Siber güvenlik sektöründe önemli bir atama gerçekleştirildi. Serhat Şahin, DNS güvenliği alanında faaliyet gösteren ve oldukça hızlı büyüyerek unicorn olma hedefine adım adım yaklaşan Roksit’in Pazarlama Direktörü olarak atandı. Roksit’in küresel pazarlama operasyonlarını yürütecek olan Şahin, markanın Türkiye, CIS ve EMEA bölgeleri başta olmak üzere global pazarlar daki büyüme stratejilerinden sorumlu olacak.

Serhat Şahin kimdir?

Kariyerine reklam yazarı olarak ajanslarda başlayan Serhat Şahin, 2013 – 2017 yılları arasında Türkiye’nin en büyük B2B eticaret platformu Avansas.com’un büyüme yolculuğunda marka ve iletişim çalışmalarını yönetti. 2017 itibarıyla Logo Yazılım’ın da sahibi olan Logo Teknoloji ve Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren yerli siber güvenlik markası Berqnet’in pazarlama ekibinin kurulmasında görev alan Şahin, Berqnet’in tüm yerel ve küresel pazarlama çalışmalarını yürüttü. Şahin, 2022’de Berqnet’teki görevini sürdürürken grubun ABD pazarındaki yeni siber güvenlik girişimi Timus Networks’ün kurumsal kimliğinin ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması süreçlerinde de eş zamanlı sorumluluk üstlendi.

Bugüne dek 10’dan fazla startup’a pazara giriş, marka konumlandırma ve pazarlama stratejileri alanında destek veren Serhat Şahin, kariyerine kurumsal segmentin önde gelen siber güvenlik markalarından biri olan Roksit’te Pazarlama Direktörü olarak devam edecek. Şahin, siber güvenlik sektöründeki ve büyüyen şirketlerdeki deneyimiyle markanın hedef pazarlarındaki büyüme stratejilerine pazarlama perspektifinden katkıda bulunacak.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?