Secomea’dan Yeni İş Birliği

Secomea ve Advantech, kullanıcılarına güvenilir Endüstri 4.0 Platformu sağlamak için güçlerini birleştirdi.

IIoT Advantech Grubu ve Secomea, pazara uzak ve güvenli bir bağlantı platformu sunmak amacıyla iş birliğine imza attı.

Üretimde ortaya çıkan yeni zorluklar inovasyon sürecini yavaşlatıyor. Endüstriyel IoT uygulamalarında ortaya çıkan zorluklar süreçleri etkiliyor. Bunların en önemlileri güvenli iletişim, kolay kullanım, esnek ve özelleştirilebilir uygulamalar. Advantech ve Secomea ortaklığı bu üç ana zorluğa önemli bir çözüm sunuyor.

IoT sistemlerinin ve gömülü platform pazarlarının dünya lideri olan Advantech iş ortaklarına ve müşterilere tedarik zincirlerini entegre etmelerinde yardımcı olmak için Edge Intelligence WISE-PaaS çekirdeği ile IoT donanım ve yazılım çözümlerini sunuyor.

Güvenli uzaktan erişim sunan Secomea gücünü, Advantech’in önde gelen IIoT ürünleri ile birleştirerek piyasaya sağlam bir çözüm sunuyor.

Tüm uzak bağlantı ihtiyaçları için tek yerden çözüm sunan Secomea ‘AES data encryption’ teknolojisi ile uçtan uca şifreli bir sistem üzerinde yüksek güvenlik sağlıyor.

Türkiye temsilciliğini HİDRO-TEK’ in yürüttüğü Secomea’nın benzersiz özelliklerdeki ürünleriyle kullanıcılar tek bir ürün ile ekstra maliyetlerden kurtuluyor, data ve cihaz sınırı olmadan uzaktan erişim ihtiyaçları için aradıkları tüm çözümleri bulabiliyorlar.

Etiketler: