Samsung Galaxy S20 Serisi Seçili Mağazalarda Sahneye Çıkıyor

Galaxy S20 serisi ilk kez Türkiye’deki kullanıcıların karşısına çıkıyor. Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra, 6 Mart tarihinde başlayacak resmi satış öncesinde Türkiye’de seçili mağazalarda kullanıcıların beğenisine sunulacak. 21 Şubat Cuma günü başlayacak etkinliklerde kullanıcılar hem serinin Space Zoom özelliği dâhil tüm özelliklerini inceleme fırsatı bulacak hem de Galaxy S20 Ultra modelinin 108MP kamerasının gücünü ve 8K çekim kalitesini ilk kez deneyimleyecek.

Samsung’un heyecanla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S20 serisi, 21 Şubat Cuma gününden itibaren Türkiye’deki seçili AVM’lerde bulunan Samsung mağazalarında tüketicilerin deneyimine sunulacak. İstanbul, Ankara ve İzmir’deki bu mağazalarda kurulacak etkinlik alanında tüketiciler, Galaxy S20 serisinin üyeleri Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra’nın Space Zoom dâhil tüm özelliklerini inceleme fırsatını yakalarken aynı zamanda serinin en güçlü üyesi Galaxy S20 Ultra modelinin 108MP kamerasının gücünü ve 8K çekim kalitesini de ilk kez deneyimleyecek.

Ayrıca etkinlik kapsamında bir yarışma da düzenlenecek. Kullanıcılar mağazalarda gerçekleştirilecek “zoom oyunu” ile Galaxy S20 Ultra modelinin Space Zoom özelliği ile etraflarındaki simgeleri bulmaya çalışacak. Etkinlik boyunca her gün, yarışmada simgeleri bularak en yüksek puanı toplayan bir kişiye hediye verilecek.

Deneyim etkinliklerin yapılacağı Samsung mağazaların bulunduğu AVM’ler ve etkinlik tarihleri şu şekilde:

21 – 23 Şubat: Samsung Emaar Deneyim Mağazası

22 – 23 Şubat: İstanbul Akasya AVM ve İstanbul Bayrampaşa Forum AVM

26 – 28 Şubat: İstanbul Tepe Nautilus AVM

29 Şubat – 1 Mart: İstanbul Marmara Forum, Ankara KentPark AVM ve İzmir Hilltown AVM

7 – 8 Mart: Ankara Panora AVM

6 Mart’tan itibaren Türkiye’de yetkili mağazalarda satışa sunulacak Galaxy S20 Kozmik Gri, Kozmik Mavi, Kozmik Pembe; Galaxy S20+ Kozmik Siyah, Kozmik Mavi, Kozmik Gri; Galaxy S20 Ultra ise Kozmik Siyah, Kozmik Gri renk seçeneklerine sahip olacak. Ön sipariş kampanyası çerçevesinde, Galaxy S20+ veya Galaxy S20 Ultra siparişi veren tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri halinde Galaxy Buds+ hediye edilecek. Galaxy S20 Serisi Ön Siparişi için: https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s20-ozellikleri

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?