Sağlığınız Mobilde Kontrol Altında

Enterprise Next röportajlarında konuğumuz Askipo Kurucu Ortağı Taylan Tüfekçi oldu.

2019 yılında herkesin daha sağlıklı ve zinde bir hayata erişimini kolaylaştırmayı hedefleyerek yola çıkan Askipo, kullanıcılarının sağlıklı yaşam yolculuğunda en yakın arkadaşı olmayı hedefliyor. Askipo’nun, beslenme ve psikoloji alanında uzmanlıkları ve yetenekleri ile öne çıkan çeşitli profesyonel isimleri kendi bünyesinde barındırdığını belirten Askipo Kurucu Ortağı Taylan Tüfekçi, “Askipolular bilimin ışığında geliştirilmiş birçok iyi yaşam aracından ücretsiz olarak faydalanabilirken isteyen kullanıcılar uzman diyetisyenlerle birebir online diyet gerçekleştirebiliyorlar” dedi.

Bedenimizin bugün ve gelecekte sağlıklı olması için iyi oluş halini bütünsel olarak ele alınması gerektiği artık yadsınamaz bir gerçek olduğuna da vurgu yapan Tüfekçi, şunları söyledi:
“Askipo da yenilikçiliği ve bilimi referans aldığı vizyonu ile Well-being alanında sunduğu online hizmetlerle ve araçlarla öne çıkıyor. Kurulduğu günden bu yana kısa sürede çok fazla kullanıcı sayısına ve sağlık uzmanı ağına ulaşarak mekân-zaman sınırlarının ötesinde online hizmetler sunan Askipo, daha sağlıklı bir hayat için gereken tüm araçları bünyesinde topluyor.”

Askipo Kurucu Ortağı Taylan Tüfekçi ile gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbeti aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?