Riversong ve Audioteka İş Birliği Yeni Dünyalara Kapı Açıyor

NextOne Teknoloji güvencesiyle ilk kez Türkiye pazarına giren Riversong, ürün portföyündeki birbirinden özgün ve kullanıcı dostu tasarımları satın alan teknoloji severlere, 14 gün deneme aboneliğinin yanında 1 aylık Audioteka Sesli Kitap platform üyeliği hediye ediyor.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinden akıllı ev sistemlerine, akıllı telefondan ses sistemlerine kadar özgün ve kullanıcı dostu tasarımları ile 35 ülkede milyonlarca teknoloji sever tarafından tercih edilen Riversong, Avrupa’nın en çok kullanılan sesli kitap ve içerik platformlarından Audioteka ile iş birliğine imza attı.

İş birliği ile Riversong ‘un ürün portföyündeki Motive 2L Akıllı Saat, Rhythm S, Stream X1 ve Stream W Bluetooth Kulaklık, Air X20 TWS Kulaklık modellerini satın alan teknolojiseverler, 14 gün deneme aboneliğinin yanında 1 aylık Audioteka sesli kitap platform üyeliği kazanıyor.

NextOne Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Gürsoy, ‘Yeniliklerden ilham alan ve teknoloji severlerin benzersiz bir kullanım deneyimine ulaşmasını hedefleyen Riversong ile Avrupa’nın alanında en çok tercih edilen sesli kitap ve içerik platformlarından biri olan Audioteka’nın iş birliğini geliştirmenin heyecanı içindeyiz.  Mükemmel Müşteri Memnuniyeti hedefimizi sadece kaliteli ürünler ile değil, aynı zamanda mutlu müşteri ağımızın da genişlemesine fayda sağlayacak kampanyalar ile desteklememiz gerektiğine dair inancımızdan Audioteka iş birliğini çok önemli ve kıymetli buluyoruz’ dedi.

İş birliği hakkında konuşan Audioteka Türkiye Ürün Müdürü Hande Saygılı, “10 yılı aşkın süredir Avrupa pazarında sesli içerik alanında hizmet veren, alanının dünyadaki önemli oyuncularından biri olan Audioteka ile Riversong’un hedefleri birbiriyle oldukça uyumlu. Teknoloji severler, bu iş birliği ile içeriğe ulaşmanın yeni hali olan sesli kitap ve podcastleri Riversong ürünleri ile dinleme şansı bulacaklar. Audioteka’nın zengin içeriği ve Riversong’un alanında uzman ses tecrübesini birleştirip, kullanıcılara bu deneyimi yaşatmak bizler için çok değerli” diye konuştu.