Pazar Yeri Kurmak İsteyen İşletmelere Çözüm Ozan’da

Ozan işletmelere ve girişimlere özel veya hazır altyapı fark etmeksizin, tüm platformlara kolayca entegre olan Pazaryeri çözümü sunuyor. Pazaryeri çözümü sayesinde üye işyerleri kendilerine ait alt üye işyerleri edinebilecek, kendi ekosistemlerindeki tüm finansal faaliyetleri kolaylıkla yönetebilecekler.

2020 yılından bu yana sunduğu çözümler ile fark yaratan Ozan Elektronik Para’nın iş dünyasına hizmet veren markası Ozan Business, işletmelere ve girişimlere ödeme ve tahsilat konusunda ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetleri yenilikçi bakış açısıyla sunmaya devam ediyor. Ozan Business Pazaryeri Çözümleri, e-ticaret sitelerinin ve pazaryerlerinin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunarak işletmelere büyük kolaylık sağlıyor. Ozan Business’ın esnek ve hızlı entegrasyon imkânı sunan altyapısı, özel veya hazır e-ticaret platformlarına sorunsuz bir şekilde entegre olabilme özelliği ile öne çıkıyor.

Pazaryeri Çözümleri, üye iş yerleri ve müşteriler için güvenli ödeme ortamları oluşturmanın yanı sıra, satıcılar arasındaki komisyon işlemlerini yönetme ve alt üye iş yerlerine hak ediş gönderme gibi süreçleri pratik hale getiriyor. Ödeme süreçlerinde hızlı, kolay ve güvenilir bir altyapı sunarak işletmelerin büyümesine destek oluyor.

Ozan Business Pazaryeri Çözümleri, alıcıların pazaryerindeki ödeme sayfası üzerinden kart ile ödeme yapmasını sağlıyor. PCI-DSS Level 1 Sertifikasına sahip Pazaryeri Çözümleri, ödemelerin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini garanti ediyor. İşlem sonrası ödemeler, Ozan Business koruma hesabına aktarılıyor. Ürün veya hizmet bedeli satıcı hesabına, komisyon bedeli ise pazaryeri hesabına iletiliyor. Ödeme akışı sorunsuz ve pratik bir şekilde tamamlanıyor.

Ozan Business Pazaryeri Çözümlerinden Kimler Faydalanabilir?

Ozan Business Pazaryeri Çözümleri, platform tabanlı e-ticaret siteleri veya pazaryerleri olan tüm B2B ve B2C firmalarının hızlı, güvenilir ve kolay ödeme süreçleriyle işlerini büyütmelerine olanak tanıyor.

Ozan Business Pazaryeri Çözümleri Avantajları

Ozan Elektronik Para Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Onat, Ozan Business Pazaryeri Çözümleri’nin avantajlarını şu şekilde açıklıyor:
“Kullanıcılarımıza alt üye iş yerleri ve müşterileri ile olan tüm ödeme süreçlerini güvenli ve pratik bir şekilde yönetme imkanı sunuyoruz. Esnek yapısı sayesinde satıcılar, kendi belirledikleri komisyon oranları üzerinden işlem yapabiliyorlar. Ozan Business Pazaryeri Çözümleri farklı iş yerlerinden gelen ödemeleri tek bir hesapta toplayarak işletmelere kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda müşterilerinizin birçok alt üye iş yerinden yaptığı alışverişlerin ödemeleri ve vadeleri otomatik olarak hesaplanarak satıcı hesabına aktarılıyor. Entegre EFT altyapısı sayesinde işletmeler, 7×24 güvenli bir şekilde EFT yapabiliyorlar. Ozan Sanal POS entegrasyonu ile farklı bankaların kredi kartlarından taksitli ödemeler yapmak mümkün. Aynı zamanda yabancı kartları kullanan müşterilerinden dövizli ödeme alıp kur farkından doğan zararların önüne geçebiliyor” açıklamalarında bulundu.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?