Papara’dan Sık Seyahat Edenler İçin Yeni Ürün

Papara, Ödemeler adımına eklediği Havalimanı Hizmetleri ürünüyle SAW, İGA ve TAV Havalimanları’nda iç ve dış hat uçuşlarında kullanılabilecek Fast Track, lounge ve buggy hizmetlerini sunmaya başladı.

Finansal teknoloji şirketi Papara, Ödemeler menüsüne, kullanıcıların havalimanlarında hızlı geçiş, lounge ve buggy hizmeti alabilmesine olanak tanıyan havalimanı hizmetlerini ekledi. Papara kullanıcıları, Papara’dan satın alacakları 30 gün geçerli QR kodunu göstererek havalimanı hizmetlerini kullanabilecek.

Hızlı Geçiş, Lounge ve Buggy hizmetleri sunuyor

Papara kullanıcıları, Ödemeler menüsünden Havalimanı Hizmetleri adımını izleyerek İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı ve Bodrum Milas Havalimanı’nda kullanabilecekleri, iç hat uçuşları için gidiş, dış hat uçuşları için ise gidiş ve geliş için ayrı ayrı hizmet satın alabiliyor. Kullanıcılar, satın alma işlemini Papara hesapları veya kredi kartlarıyla tamamladıktan sonra QR koda Papara üzerinden erişebiliyor. Dilerlerse bu kodu telefon galerilerine veya Apple Cüzdan’larına kaydedebiliyor.

Ayrıca İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı ve Bodrum Milas Havalimanı olmak üzere beş büyük havalimanında geçerli olan ve havalimanı deneyimini ayrıcalıklı kılan Plaza Premium Lounge hizmeti de Papara’dan satın alınabiliyor.

Havalimanı hizmetleri artık herkes için erişilebilir

Papara sunduğu bu hizmetle, havalimanı ayrıcalıklarını artık herkes için ulaşılabilir ve kolay hale getiriyor. Bir bankanın Premium üyesi olmadan satın alınabilen tüm bu hizmetler, Türkiye’de ilk defa bu kadar kolay ulaşılabilir olacak. Papara kullanıcıları, herhangi bir banka ya da operatörün premium üyesi olmadan, yolculuğunu uygun fiyatlarla keyifli hale dönüştürebilecek.

Çok yakında daha fazla havalimanında

Papara, Havalimanı Hizmetleri adımından sunduğu seçenekleri yeni havalimanları ve yeni hizmetlerle genişletmeye hazırlanıyor. Kullanıcılar çok yakında Papara’dan satın alabilecekleri fast track, lounge ve buggy hizmetlerine daha fazla havalimanı için erişebilecek.

Sık seyahat edenler için özel çözümler

Papara, havalimanı hizmetlerinden önce özellikle yurt dışına seyahat edenler için vize başvurularında zorunlu tutulan Seyahat Sağlık Sigortası ürününü devreye almıştı. Ayrıca, geçtiğimiz yıl duyurduğu 18 gram paslanmaz çelikten üretilen Metal Card için özel Cashback programını tanıtmış, onlarca ülkede, yüzlerce markada geçerli ve üç ayda bir yenilenen Metal Card Cashback programıyla, Metal Card sahibi kullanıcılarına yurt dışında harcadıkça anında nakit kazanma fırsatı sunmuştu.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?