Panasonic ve Sygic’ten Kurumlara Mobil Navigasyon Çözümleri

Sygic, Panasonic Toughbook’un Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları programına katılıyor.

Panasonic, Sygic’in Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları programına katıldığını duyurdu. Sygic bu programda Panasonic Toughbook sağlamlaştırılmış notebook, Toughbook tablet ve el cihazlarına yönelik en gelişmiş mobil navigasyon çözümleri sunacak. Sygic’in navigasyon, haritalama ve yönlendirme çözümleri, taşımacılık ve lojistik sektörü, sahada bulunan işgücü ve acil durum hizmetleri için tasarlanmış olup halihazırda tüm dünyada 2000’den fazla filo ve bir milyon profesyonel sürücünün güvenini kazanmış durumda.

Kendine ait yazılım geliştirme kitiyle (SDK) Sygic Profesyonel Navigasyon, filo ve işgücü yönetim sistem ve uygulamalarına entegre olmak üzere tasarlandı. Aynı zamanda filolar için en esnek navigasyon uygulamalarından biri olarak bütün büyük işletim sistemlerini de destekliyor. Filolar için geliştirilmiş Sygic navigasyonu, kamyonlar ve tehlikeli malzeme taşıyan araçlar için sınırlamaların da dahil olduğu en güncel haritaları sunuyor. Bu haritalar, tanınmış küresel ve yerel harita sağlayıcılarından elde edilirken 40’tan fazla dil seçeneği de içeriyor.

Sygic aynı zamanda filolara yönelik planlama ve optimizasyon çözümleri için çevrimiçi harita uygulama programlama arayüzü, coğrafi kodlama ve araştırma ile yönlendirme ve optimizasyon uygulama programlama arayüzleri de sunuyor. Kolayca birleştirme ve üstün desteğiyle Sygic’in kamyonlar, acil hizmet ve ticari araçlar için geliştirdiği ticari yönlendirme ve optimizasyon algoritması, tüm dünyada 1 milyon profesyonel sürücü tarafından kullanılıyor. Böylece web ve mobil cihazlarda harita verisi ve yönlendirme için tek bir kaynak oluşturularak kullanılan yolların ofiste planlanan ile aynı olduğundan emin olunuyor.

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Avrupa İş Geliştirme Müdürü Sylvaine Smith, “Navigasyon ve haritalama çözümleri, ister varlıklarını takip eden ve yönlendiren kamu hizmeti şirketi ister bir ihbara ulaşabilecek en hızlı yolu arayan acil yardım hizmeti olsun, mobil iş gücüne sahip birçok müşterimiz için çok önemli bileşenler olarak öne çıkıyor. Tercih edilen GPS Navigasyon Bağımsız Yazılım Sağlayıcısı İş Ortağı olan Sygic ile yakından çalışarak satış noktasında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için en iyi sağlamlaştırılmış cihaz, navigasyon ve haritalama çözümlerini edinebileceklerinden emin oluyoruz” dedi.

Sygic Satış ve İş Geliştirme Başkanı Tomas Michalik ise “Panasonic Toughbook notebook, Toughbook tablet ve el cihazları, Sygic’in navigasyon ve haritalama ürünleriyle birlikte üçüncü taraf  misyon-kritik iş uygulamalarının etkili entegrasyonu için en uygun donanım platformunu sunuyor. Avrupa’nın sağlamlaştırımış notebook ve tablet pazarının en etkili oyuncusu ve en hızlı büyüyen sağlamlaştırılmış el cihazı üreticisiyle birlikte çalışarak filo ve lojistik işlemlerini daha verimli hale getirecek güçlü bir kombinasyon oluşturuyoruz” dedi.

Panasonic’in Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları İş Ortağı Programı, müşterilere mobil işgücünün performansını ve üretkenliğini artırmak için tasarlanmış, denenmiş ve test edilmiş kurumsal çözümleri sunmak amacıyla en iyi mobil kurumsal yazılım çözümleriyle birlikte Panasonic’in pazarda öncü sağlamlaştırılmış mobil cihaz yelpazesini ulaştırmak için tasarlandı.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?