Panasonic 4K Profesyonel Ekran Serisini Genişletiyor

Şirket, levhalar ve Smart Retail uygulamaları için ideal yüksek parlaklığa sahip modeller ve iş yeri toplantı alanları ve eğitim için tasarlanmış yeni bir ekran yelpazesini duyuruyor.

Panasonic, serinin en son yeniliklerini ve gelişmelerini duyurdu. Şirket, SQ1H, SQE1 Serilerini, Premium 4K Profesyonel ekran serisini levhalar ve Smart Retail uygulamaları için uygun yüksek parlaklığa sahip modeller ve yeni tasarımlarla genişletiyor. Intel® Akıllı Ekran Modülü (SDM) olanaklarını 4K yüksek çözünürlüklü LCD ekranlarla birleştiren ilk şirket olan Panasonic, ayrıca toplantı odaları ve sınıflarda günlük sunumlar ve yüksek kalitede içeriğin sorunsuz paylaşılması için tasarlanmış yeni CQE1 Serisi ekranlarını da görücüye çıkarıyor.

SQ1H Daha Parlak ve Akıllı

Yeni eklenen SQ1H Serisi ekranlar (86/75/65/55 inç) mağazanın ön camlarına, orta avlu ve lobi veya yerleşik dış mekan stantları gibi güneş ışığı alan ortamlara kurulduğunda bile içeriğin açıkça görüntülenebilmesi için artırılmış 1000cd/m2 veya 2000cd/m2 [1] panel parlaklığına sahip.

Yeni nesil Smart Retail ve In-Store Digitisation için ekranlar ayrıca en son Intel® SDM yuvasıyla da donatılabiliyor. SDM yuvası, entegre programlama kapasitesi gerektiren en son perakende uygulamalarına yönelik ekranların genişletilmiş kullanımına olanak sağlıyor. Örneğin bir kamera içeren ve SMD modülünde Yüz Tanıma Yazılımı çalıştıran bir ekran, ekrana bakan bir kişiyi tespit edebiliyor, izleyicilerin profilini çıkarıp onları tanımlayabiliyor ve önünden geçenlere özel hazırlanmış reklam ve pazarlama teklifleri oynatabiliyor.

En son Intel® standart SDM, SQ1H Serisi ekranların ince tasarımıyla kolayca bütünleşebiliyor. Ayrıca Windows, Linux ve Android işletim sistemleriyle de uyumlu ve Intel® işlemcilerin birçok neslini, yüksek bant genişliği kapasiteleri ve gelecekteki yüksek çözünürlüklü ekranları destekleyerek gelecekteki gelişmelere uygun bağlantı imkanı sağlıyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?