IFS Connect Day İçin Geri Sayım Başladı

Türkiye’de ilk defa 2 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan IFS Connect Day 2022 için geri sayım başladı. Etkinliğin mekanı ise İstanbul Kuruçeşme Divan.

IFS Connect Day’de dijital dönüşümün iş hayatındaki yansımaları, insan faktörünün farklı endüstrilerdeki etkileri ve gelecek teknolojilerin çeşitli sektörlerdeki kullanım alanları gibi bir çok konu konuşulacak.

Açılış konuşmaları IFS AB Başkanı ve COO’su Zoran Radumillo ve IFS Türkiye CEO’su Ergin Öztürk tarafından yapılacak etkinlikte birbirinden değerli konu ve konuşmacılar da yerlerini alacak.

Küreselde iddialı yerelde başarılı

IFS, 1983 yılında İsveç’te kurulmuş olan, 50’den fazla ülkede 80′ e yakın ofiste faaliyetlerini yürüten, dünya genelinde üretim, dağıtım, servis, bakım ve onarım ve varlık yoğun şirketler için Kurumsal İş Yazılımları [Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) , Kurumsal Varlık Yönetimi (EAM), Saha Servis Yönetimi (FSM)] geliştiren ve uygulayan global bir yazılım şirketi.

Yaklaşık 40 yıldır küresel olarak edindiği tecrübeyi savunma ve havacılık, inşaat, üretim, tesis ve ekipman yoğun endüstriler, servis ve hizmet gibi sadece uzman olduğu sektörlerdeki kullanıcılarıyla paylaşıyor. Dünya genelinde 4000 çalışanı ve büyüyen ekosistemi ile 10.000’den fazla müşteriye hizmet veren IFS, Türkiye’de ise farklı sektörlerde 500’den fazla işletme ve 25 binin üzerinde kullanıcıya ulaşmış durumda.

IFS; Kurumsal Kaynak Planlama’dan (ERP) Kurumsal Varlık Yönetimi’ne (EAM), Saha Servis Yönetimi’nden FSM) bulut ve yapay zekaya kadar pek çok önemli başlıkta ürün ve çözümlere de sahip.

Siz de yerinizi ayırtın

IFS Türkiye’nin üst düzey yöneticilerinin ve çözüm uzmanlarının konuşmaları, özel paneller ve söyleşiler ile gerçekleşecek bu tüm günlük etkinlik, tüm endüstrilerden üst düzey yöneticilere uygun içeriklerle hazırlandı.

IFS Connect Day, 2 Haziran 2022 Perşembe günü Kuruçeşme Divan’da, 500’e yakın üst düzey yöneticiden oluşan özel davetlilerin katılımıyla ile gerçekleştirilecek. Bu etkinlikle ayrıntılı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?