Özel Caninsan Experian’da

Experian Türkiye’de, üst düzey atamalar devam ediyor. Bilişim ve telekom sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesiyle Özel Caninsan, Experian Türkiye ve Orta Doğu Proje Müdürü olarak atandı.

Experian Türkiye ve Orta Doğu Proje Müdürü olarak atanan Özel Caninsan, Experian’ın Türkiye’deki operasyonlarını özellikle telekom ve bilişim sektöründeki 20 yılı aşan tecrübesiyle yönetecek. Kariyerine Turkcell’de mühendis olarak başlayan Özel Caninsan sırasıyla, Asseco, Koç.net, Finansbank, J&S Technology Services (Londra), IBM gibi uluslararası şirketlerde yönetici pozisyonlarında görev aldı. Dell EMC’de Proje Direktörü olarak da görev yapan Özel Caninsan, lisans eğitimini Hamburg Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise Sandiego Eyalet Üniversitesi İletişim Bilimleri ve Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı.

Experian Türkiye Genel Müdürü Mehmet Bozacıoğlu, Experian’ın Türkiye ve Orta Doğu’daki konumunu ve uzmanlığını yeni atamalarla daha da güçlendirdiklerini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti; ‘Bilişim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren birçok uluslararası şirkette görev almış olan Özel Caninsan, Experian Proje Müdürü olarak ekibimize katıldı. Bankacılık ve telekom sektörlerinde uzun seneler tecrübe kazanan Caninsan, Experian’ın çözüm ve hizmetlerini yeni görevi kapsamında projeden değere dönüştürüyor olacak. Uzmanlık alanlarında kendilerini kanıtlamış isimleri ekibimize katarak, en önemli iş hedefimiz olan insan kaynağımıza güveni ve dolayısıyla, iş ortaklarımıza sunduğumuz en üst düzey hizmetin devamını sağlıyoruz.’

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?