Ozan Elektronik Para Mastercard Üyelik Sürecini Başarıyla Tamamladı

Ozan SuperApp ve Ozan Business ürünleri ile bireysel kullanıcıları ve mikro-işletmeleri finansal servislerle buluşturan Ozan Elektronik Para, Eylül 2021 itibarıyla ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard üyelik sürecini başarıyla tamamladı. Böylece, Ozan SuperApp kullanıcıları Mastercard logosu taşıyacak Ozan Card’lar ile dünyanın her yerinde güvenle harcama yapabilecek.

Küresel bir fintech olma yolunda gerekli çalışmalarını sürdüren ve dünyanın önde gelen markaları ile iş birliği içinde olan Ozan Elektronik Para; şubat ayında Visa, mart ayında UnionPay, ağustos ayında ise Troy üyeliklerini duyurmuştu. Mastercard üyelik sürecini de başarıyla tamamlayan Ozan Elektronik Para böylece dünyanın en çok kullanılan kart şemalarını iş birliği ekosistemine dahil etmiş oldu.

Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner, “Mastercard ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile global fintech olma yolunda çok önemli bir aşama daha kaydetmiş olduk. Bu iş birliği sayesinde kullanıcılarımız, cüzdanlarında severek taşıyacakları ön ödemeli Mastercard logolu Ozan Card’lara sahip olacak. Bunun yanı sıra Mastercard logolu sanal kartlar, Ozan SuperApp içinde de kolayca oluşturulabilecek ve güvenle harcama yapılabilecek. Mastercard ekibine bu süreçte verdikleri destekten dolayı Ozan Elektronik Para ailesi adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Global marka ve kurumlar ile iş birliklerimize hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.