Oracle Ülke Müdürü Zeynep Keskin Oldu

Oracle, Türkiye’deki bulut bilişim projelerini ve büyümesini desteklemek amacıyla, Oracle Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı olarak Zeynep Keskin’in göreve başladığını duyurdu.

Bu atama, Oracle’ın Türkiye’deki müşterilerinin dijital dönüşüm süreçlerinde en modern bulut teknolojileri ve altyapısını sağlamak adına bir gösterge olduğu belirtilen açıklamada Zeynep Keskin ise şunları söyledi:
“Türkiye yeni teknolojileri bölgede en hızlı şekilde uyarlaması ve birçok dijital projeye imza atması nedeniyle çok heyecan verici bir ülke. Önceliğimiz müşterilerimizin yanında olarak dijital dönüşüm yolculuklarını hızlandırmak. Başarımızı müşterilerimizin başarıları ile tanımlamaktayız ve bu nedenle gerek artan talep olsun, gerekse operasyonlarını yapılandırmak veya yeni iş modelleri geliştirmek olsun, hedefimiz müşterilerimizin iş ortağı olarak onlara ihtiyaç duydukları iş esnekliğini ve inovasyonu sağlamak. Türk işletmelerinin dijitalleşme süreçlerinde yer almaktan büyük heyecan duyuyorum.”

Zeynep Keskin Hakkında

Zeynep Keskin, BT sektöründe 30 yıllık deneyime sahiptir. NCR, HP, Cisco, SAP gibi Global şirketlerin satış ve yönetim pozisyonlarında yer almıştır ve Ağustos 2020’de Oracle Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. Zeynep Keskin, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur ve Loyola University’de MBA tamamlamıştır.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?