Oracle, Buluta Geçişi Hızlandırıyor

Oracle Bulut Destek Hizmetleri, Oracle müşterilerine iş yüklerini Oracle Bulut Altyapısı’na (OCI) hızlıca taşıyabilmek için gereken teknik araçlara ve bulut mühendisliği kaynaklarına daha geniş çaplı erişme imkanı sunuyor. Oracle artık bu kaynakları herhangi bir ek masraf olmadan dünyanın dört bir yanındaki hem var olan hem de yeni Oracle Bulut müşterilerinin kullanımına sunuyor.

“Müşterilerimiz, buluta geçiş için sunabileceğimiz doğru rehberlik, çözüm mimarisi ve uygulama yardımı ile sorunsuz bir şekilde geçmek istiyor,” diyor Oracle Bulut Altyapısı kıdemli başkan yardımcısı Vinay Kumar. “Oracle Bulut Destek Hizmetleri, Oracle Bulut üzerindeki müşteri başarısını hızlandırmak için hayata geçirdiğimiz birkaç değişiklikten sadece biri.”

Oracle’ın yeni programı, OCI hizmetlerinin benimsenmesinde karşılaşılan kritik uzmanlık engellerini ortadan kaldırmakta ve tüm teknik hizmetler için tek bir iletişim noktası sunmakta ve böylece değer kazanma süresini hızlandırarak inovasyon için daha hızlı fırsatlara sahip olabilme imkanı sunmaktadır. Oracle Bulut Destek Hizmetleri ile müşteriler, Oracle bulut mühendislerine ve aralarında Seattle Sounders FC, Cargill ve Rice Üniversitesi’nin de yer aldığı kurumsal müşteriler için sunulan OCI’ya taşınma süreçlerini hızlandıran üst düzey teknik hizmetlere erişebiliyor. Bu programın bir parçası olarak müşteriler, performans analizi ve uygulama mimarisinden uygulamalı taşıma ve canlıya geçiş desteğine kadar birçok farklı faaliyet için bulut mühendisliği kaynaklarına erişebilecek. Oracle, iş yükleri üretim ortamına geçene kadar müşterileriyle birlikte çalışacak ve personellerini de en iyi uygulamalar konusunda eğitmelerine yardımcı olacak ve böylece müşterilerin personelleri de ortamlarını ileriye taşıyabilmek için gereken uzmanlığa sahip olacak.

Müşteriler ve iş ortakları halihazırda bu yeni programın sunduğu değeri görebiliyor ve BT bütçelerinin çok daha büyük bir kısmını daha değerli operasyonel hizmetler ve büyük çaplı dijital dönüşüm projeleri için ayırırken taşıma süreçlerini de daha hızlı bir şekilde tamamlayabiliyorlar.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?