OKX, Türkiye’de Onur Yeygün’e Emanet

Kripto varlıklar sektörünün uzman ismi Ahmet Onur Yeygün, dünyanın en büyük hacimli kripto varlık borsalarından olan OKX’in Türkiye organizasyonunda Yeni Projeler ve Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı.

Kripto para birimleri ve varlıklar sektörünün öncü isimlerinden Ahmet Onur Yeygün 100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veren global kripto varlıklar borsası OKX’de Türkiye Yeni Projeler ve Pazarlama Direktörü olarak atandı.

1999 yılında başladığı iş hayatında perakende, tekstil, otomotiv, matbaacılık ve gıda gibi birçok farklı sektörde pazarlama ve reklamc dallarında uzmanlaşan Ahmet Onur Yeygün, farklı ajanslarda proje yöneticiliği, sanat yönetmenliği ve ajans direktörlüğü görevleri üstlendi. Kendi reklam ajansını kuran ve yöneten Yeygün çeşitli reklam ajanslarına danışmanlık hizmetleri verdi.

Ahmet Onur Yeygün, Kasım 2017’den itibaren yöneticilik görevleri üstlendiği Demirören TV’de 2020 yılında İletişim ve Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi. 2014 yılından beri yatırımcı ve proje üreticisi olarak kripto varlıklar alanında yer alan ve BTC Güncel kripto varlık haber platformunun da kurucusu olan Yeygün, OKX Türkiye’den önce Türkiye’nin en hızlı büyüyen kripto varlık borsası olan Bitay Türkiye ve Global Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyordu.

Spor, müzik ve tasarım tutkunu olan ve aynı zamanda sertifikalı fitness eğitmenliği ve beslenme danışmanlığı da yapan Ahmet Onur Yeygün, evli ve bir çocuk babasıdır.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?