Ofisiniz İçin En İdeal Projektör: Epson EB-X27

Bu ay test merkezimize ulaşan Epson EB-X27, kurumlar için taşınabilir bir çözüm olarak ön plana çıkıyor.

Kurumsal dünyada ürünlerin işlevselliğinin yanında artık taşınabilir ve uygun maliyette olmaları da önem kazanmış durumda. Epson tarafında bu ay test merkezimize ulaştırılan Epson EB-X27 taşınabilir projektör de tam böyle bir ürün.

EB-X27, kullanılmadığında projektörün kolay taşınmasını ve saklanmasını sağlamak için bir taşıma çantasıyla birlikte geliyor. Toplantı salonlarında, dersliklerde ve ev ofislerinde kullanım için ideal olan EB-X27, 3LCD teknolojisi sayesinde parlak görüntüler ve canlı renkler içeren sunumları görüntüleyebiliyor. Cihaz, aynı zamanda esnek kurulum seçeneklerine ve bağlantı özelliklerine de sahip.

Cihaz, kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Yatay ve dikey trapezoid düzeltmesi ile kurulumu kolay ve esnektir olan EB-X27, bozulma olmadan doğru şekilli bir görüntü elde edilmesine de yardımcı oluyor. EB-X2 projektörler farklı ortamlara, sınıflara, fabrika ve toplantı odalarına hızlı bir şekilde taşınıp kurulabilen bir ürün. 3LCD teknolojisine sahip olan EB-X27, 10.000: 1 kontrast oranı daha net görüntü ayrıntısı da sağlıyor.

Çoklu cihaz desteği

Epson, kurumsal ya da eğitim ortamında sunum yaparken projektöre birkaç farklı makinen bağlı olabilmesi sorununa da EB-X27 ile bir çözüm getiriyor. EB-X27, PC’ler, tabletler ve akıllı telefonlar dahil olmak üzere dört farklı cihazdan gelen içeriğin aynı anda görüntülenmesini sağlayan çoklu PC projeksiyon yazılımına sahip. Bu da toplantı sahibinin, ister öğretmen, öğretim görevlisi isterse toplantı lideri olsun, görüntülenen içeriği aygıtlardan kontrol etmesine izin veren bir özellik olarak öne plana çıkıyor.

EB-X27 en yeni dijital cihazlara veya eski analog ürünlere bağlanabilir, bu da eski donanımın değiştirilmesi gerekmediği anlamına geliyor. Akıllı cihazların bağlanması, iProjection QR code bağlantısı ile sağlanırken eski cihazlar VGA girişi ile cihazla konuşmaya başlayabiliyor.

Temel Özellikler

Taşınabilir: Birkaç odada taşınabilecek ve kullanılabilecek kadar küçük ve hafif.
Yüksek kaliteli, parlak görüntü: 3LCD teknolojisi ve eşit derecede yüksek 2.700lm Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı.
Gelişmiş bağlantı ve ağ bağlantısı: HDMI girişi; RJ-45 Ethernet; isteğe bağlı Wi-Fi; QR kodu ile iProjection.
Esnek kurulum: Esnek yerleştirme için yatay ve dikey trapezoid düzeltme ve optik zoom
Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO): Uzun lamba ömrü; A / V sessiz işlevi sunumu duraklatır ve gücü yüzde 70 oranında korur.
Fiyat: 430 avro+KDV

Etiketler: