Epson SureLab Yazıcı Serisi ile Kazanabilirsiniz

Epson Türkiye Ticari ve Endüstriyel Ürünler Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu, işletmelerin Epson SureLab Yazıcı Serisi ile kazançlarını katlayabileceklerini belirtti.

Ersel Şamiloğlu, konu hakkında şunları söyledi:
Epson olarak fotoğraf baskısı alanında çok geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Geniş formattan amatör ev kullanıcısına, stüdyo profesyonellerinden özellikle düğün çekimlerinin baskısına odaklanmış ekiplere yönelik birçok çözümümüz mevcut.

Epson SureLab serisi ticari baskıda son derece verimli. Özellikle düğün, etkinlik gibi anında baskı istenen organizasyonlarda verimliliği hem kalite hem de maliyetler bazında optimize eden kompakt yazıcılarımız bunlar. Maksimum baskı kalitesini minimum maliyetle birleştirirken tasarıma da dikkat ediyoruz. Bu seri her yere taşınabilen kompakt bir dizayna sahip.

“Epson Türkiye olarak bu seride D700 ve D800 modellerini sunuyoruz”

D800 modelimiz D700 modelinden farklı olarak baskı ömründe 100 binden 200 bin baskıya çıkarıldı. Rulo besleme sistemi otomatikleştirildi ve 4 aşamada yükleme yapılırken 2 aşamada rulo kağıt yüklemesi yapılabilecek şekilde dizayn edildi. Bir başka özellik de kâğıt genişliği.100 mm’den 89 mm’yi destekler hale getirildi ve kâğıt uzunluğu 89 mm ile 1000 mm iken 50 mm ile 1000 mm olarak yenilendi. Bir farklılığı da mürekkep tarafında yaptık.

Bütün bu yenilikler aslında kullanıcıların beklentilerine cevap vermek için yapıldı ve yeni modelle kulanım ile ilgili gelen daha farklı isteklere iyi cevap vereceğimizi düşünüyoruz.

Epson ailesi olarak her zaman kendimizi yeni ürünler ile geliştiriyoruz, servis ağımız Türkiye’nin her bölgesinde mevcut, servis katile standartlarından kesinlikle taviz vermiyoruz, en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz.