Odoo İstanbul’da Müşteri ve Çözüm Ortaklarıyla Buluştu

Dünyada her ölçekten 7 milyon kullanıcıyla işletmelerin işlerini büyütmesinde son derece kolay, kullanıcıyla dost online uygulama çözümleri sunan Odoo, 5 Temmuz Salı günü İstanbul’da müşterileri ve çözüm ortaklarıyla buluştu.

Ertan Atay

Merkezi Belçika’dan Hindistan’a, Amerika Birleşik Devletleri’nden Çin’e kadar uzanan geniş bir coğrafyada 2.000’ü aşkın çalışanı, 3.500’ün üzerinde çözüm ortağı ile faaliyet alanını her geçen gün artıran Odoo, geçtiğimiz Haziran ayında başlattığı Roadshow kapsamında Malezya, İspanya, Endonezya, Portekiz, Amerika Birleşik Devletleri, Ürdün, Fransa, İngiltere ve İrlanda’nın ardından 5 Temmuz 2022, Salı günü İstanbul’a geldi.

Roadshow kapsamında Odoo Belçika’dan gelen uzmanlar ile Türkiye’deki çözüm ortağı ve etkinlik sponsorlarından LojiPlatform tarafından organize edilen davete iş ve bilişim dünyasından 100’ü aşkın kullanıcı, potansiyel müşteri ve basın mensubu katıldı.

Etkinliğin ilk bölümünde Odoo’nun yeni yazılım ve uygulamalarından örnekler verilen sunumda finans, muhasebe, satış, pazarlama, insan kaynakları, stok, üretim, MRP, CRM, satın alma, verimlilik, proje, planlama, e-ticaret ve kolay web sitesi tasarlama gibi iş dünyasının ihtiyaç duyduğu tüm iş çözümleri hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı. Sunumun ardından kokteyl ile devam eden etkinlik, Odoo yetkilileri ve çözüm ortaklarının davetlilerden gelen soruların yanıtladığı samimi sohbetlerle sona erdi.

Odoo’nun çözüm ortaklarından Lojiplatform CEO’su Ertan Atay ise yaptığı kısa konuşmada “her ölçekten işletmenin tüm iş ihtiyaçlarını tek platformda en uygun maliyet ve modüler çözüm yaklaşımı ile karşılamalarına yardımcı olacaklarını, Odoo’nun dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok kısa bir dönem içinde hızla yayılmasını hedeflediklerini” belirtti.

Her yıl yazılım güncellemesi yaparak iş dünyasına kazandırdığı yeni uygulama ürünlerini çözüm ortakları ve müşterileri ile birlikte kutlayan Odoo, bu geleneksel Roadshow etkinlikleri kapsamında dünyanın dört bir yanından iş liderlerini, ekip liderlerini, BT uzmanlarını ve hizmet sağlayıcıları bir araya getirerek iş yönetimi çözümlerini öğrenmeye adanmış bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?