NGN’in Yeni CTO’su Cantürk Baysal Oldu

NGN, sektörde öne çıkan çözüm ve hizmetleri ile pazardaki büyümesini sürdürürken bünyesine kattığı değerli isimler ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

Sektörün deneyimli isimlerinden Cantürk Baysal, Kasım 2021 tarihi itibari ile NGN’de Teknoloji Direktörü (CTO) olarak yeni görevine başladı.

Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi, Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Baysal, Borusan Telekom, Vodafone, Dsmart, Digiturk gibi firmalarda farklı üst düzey pozisyonlarda çeşitli görevler üstlendi. Cantürk Baysal, Borusan Telekom’da Ürün Geliştirme ve Yeni Nesil Şebekeler Kıdemli Müdürü olarak görev aldıktan sonra kariyerine devam ettiği Vodafone’da Sabit Servisler ve Teknik Operasyonlar Kıdemli Müdürü olarak önemli projelerin hayata geçirilmesinde rol aldı. Son olarak Digiturk’te teknik operasyonlardan sorumlu Teknik Servis Direktörü pozisyonunda görev aldı.

Kasım 2021’de Teknoloji Direktörü (CTO) pozisyonu ile NGN’in üst yönetim kadrosuna dahil olan Cantürk Baysal, yeni görevi ile NGN’in sektörde öne çıkan yenilikçi BT projelerine liderlik edecek.

Etiketler: , ,