NGN’de İki Yeni Atama Gerçekleşti

NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri, gelişmekte olan kurumsal yapısına yönelik iki yeni atama birden gerçekleştirdi. Satış Direktörlüğü görevine Anıl Gedik getirilirken, Presales Direktörlüğü görevine ise Başar Ertaç atandı.

NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri, Türkiye bilgi teknolojileri pazarındaki büyümesine bağlı olarak Haziran ve Ağustos aylarında iki yeni atama gerçekleştirdiğini duyurdu.

Atanan isimlerden ilki olan Anıl Gedik, Haziran 2016 itibari ile NGN Satış Direktörlüğü görevine getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği eğitimi alan Anıl Gedik, kariyerine 2004 yılında Setkom’da Satış Öncesi Mühendisi olarak başladı. Borusan, Alcatel-Lucent, Huawei, Turkcell Superonline ve Biznet şirketlerinde çeşitli yöneticilik görevleri üstlenen Gedik, son olarak 2013-2016 yılları arasında Starlink’te Ülke Müdürü olarak görev yapıyordu.

Üst düzey atamalardan bir tanesi de Presales (Satış Öncesi) biriminde gerçekleştirildi. Bu doğrultuda NGN İş Geliştirme ve Presales Direktörlüğü görevine Ağustos 2016 itibari ile Başar Ertaç atandı. İstanbul Üniversitesi’nde Elektronik Mühendisliği eğitimi alan Başar Ertaç, kariyerine 2000 yılında Borusan Telekom’da Proje Yöneticisi olarak başladı. 2004-2009 yılları arasında Borusan Telekom’da Presales ve Satış Müdürlüğü pozisyonlarını üstenen Ertaç; 2009-2016 yılları arasında sırasıyla Vodafone, Deutsche Telekom ve Turkcell gibi şirketlerde Satış Müdürü olarak çalıştı.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?