Nesatılır Gözünü Yurtdışına Dikti

Enterprise Next röportajlarında konuğumuz Nesatılır.com Kurucu Ortağı Can İpekçi oldu.

Türkiye’de e-ticaret yapan ve yapmayı düşünen kişi ve kurumlar için geliştirilmiş bir yazılım seti sunan nesatılır.com, geliştirdiği analitik araçlar ve sağladığı ücretsiz eğitimler ile e-perakende alanında faaliyet gösteren satıcılara hizmet ediyor. 2.000 abone, 4.000’den fazla ücretsiz entegrasyon kullanıcısı, 28.000 üyeli interaktif Facebook grubu, 60.000 ücretsiz kullanıcı ve 58.000 aboneli YouTube kanalı ile hizmet veren nesatılır.com, aynı zamanda marka sahipleri ve araştırma şirketlerinin pazar yeri ihtiyaçlarına yönelik yazılım çözümleri geliştiriyor.

Basit olarak Chrome uzantısı ile çalışan web uygulaması olduklarını kaydeden Nesatılır.com Kurucu Ortağı Can İpekçi, “Geldiğimiz noktada Hepsiburada, N11, Trendyol, Gittigidiyor, Aliexpress ve Amazon gibi pazar yerlerinde çalışıyoruz. Ücretli ve ücretsiz özellikler sunuyoruz. Ücretsiz entegrasyon uygulaması ile satıcıların farklı pazar yerlerindeki sipariş takibi, kargo şablonu ve fatura işlemlerini tek panel üzerinden yapmasını sağlıyoruz” dedi.

Son dönemin yükselen değerlerinden bir tanesi olan uygulama hakkında Nesatılır.com Kurucu Ortağı Can İpekçi gerçekleştirdiğimiz röportajı aşağıdan izleyebilirsiniz.