Mr Usta’da Büyüme Devam Ediyor

Mr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan Enterprise Next röportajlarında konuğumuz oldu.

Taşınma, elektronik tamir, temizlik, usta elektrikçi, usta tamirci, boya & badana, ofis temizliği, boş ev temizliği, cep telefonu tamiri, kuru temizleme, çamaşır yıkama ve ütüleme, TV montajı, sıhhi tesisat, klima ve kombi bakımı, mobilya montajı gibi pek çok kategoride güvenilir, hızlı, garantili ve çözüm odaklı hizmet sunan Mr Usta, sene boyunca müşterilerinden en fazla taşınma, kuru temizleme ve elektrik tesisatı konularında talep aldı.

“Gördüğümüz ilgide büyük etken, sunduğumuz hizmet standardının yüksek olması”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Mr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan, “Tüketicinin gerek mobil uygulamamız gerekse internet sitemiz üzerinden en yoğun arama yaptığı ve en çok hizmet talep ettiği kategorilerimiz taşınma, kuru temizleme ve elektrik tesisatı oldu. Bununla birlikte yakın bir zamanda faaliyete soktuğumuz mobilya montajı da gördüğü yoğun taleple kategorilerimiz arasında üst sıralara yerleşen hizmet oldu” dedi.

Tüm bunların ve daha fazlasının yer aldığı ve Mr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan ile gerçekleştirdiğimiz röportajı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?