Modanisa Momento Hediye Cüzdanlarında Yerini Aldı

Momento, iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Modest stilin öncülerinden Modanisa Momento hediye cüzdanlarında yerini alırken, kullanıcılar yaptıkları alışverişlerde hem indirim hem de avantajlardan yararlanma şansı yakalayacak.

10 yılı aşkın süredir esnek yan haklar ve ödüllendirme sistemlerinde yenilikçi çözümler geliştiren lider ödüllendirme sistemleri şirketi Momento, yaptığı iş birlikleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Güçlü teknolojik altyapısı, geniş üye iş yeri yelpazesi ve sunduğu esnek çözümlerle şirketlerin çalışanlarına “teşekkür” etmesine aracılık eden Momento, yakın zamanda portföyüne 5 kıtada 140’tan fazla ülkeye satış gerçekleştiren modest modanın öncüsü Modanisa’yı ekledi.

Gövenç: “650’den fazla şirketin 500 binin üzerinde çalışanına teşekkür etmesine aracılık ettik”

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Momento Satış ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emrah Gövenç, “Dünyanın farklı ülkelerinden her yıl milyonlarca ziyaretçi çeken e-ticaret markası Modanisa’yı portföyümüze eklemekten dolayı çok mutluyuz. Böylece Modanisa’dan alışveriş yapmak Momento müşterileri için daha avantajlı olacak” dedi. Momento olarak Türkiye’nin en değerli markalarıyla yeni iş birliklerine imza atmayı sürdüreceklerinin altını çizen Emrah Gövenç, sözlerine şöyle devam etti: “Bugün çalışanların toplam 40 binden fazla üye işyerinde gıdadan çocuk giyimine, teknolojiden yapı marketlere çok sayıda farklı kategoride şirketler tarafından belirlenen limitler dahilinde alışveriş yapabilmelerini mümkün kılıyoruz. Bu kapsamda 2010 yılından bu yana 650’den fazla şirketin 500 binden fazla çalışanına teşekkür etmesine aracılık ettik. İş birliği yaptığımız markaların sayısını artırarak ürün yelpazesini daha da genişletirken, geliştirdiğimiz inovatif ve esnek çözümlerle hızla büyümeye devam edeceğiz.”

Arslan: “Modest giyimin ilk temsilcisiyiz”

Modanisa İş birlikleri Müdürü Gonca Arslan da “Momento’nun geniş marka iş birliği ağına katılmak ve ‘modest’ giyimin buradaki ilk temsilcisi olmak oldukça heyecan verici. Birlikte harika bir yolculuğa çıktığımıza inanıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?