Mobil Erişim, Kontrol ve Otomasyonda Yenilikler

Commvault, Yıllık Destek ve Servisler Araştırması’nda endüstri ortalamalarını geçerek yüzde 98’in üzerinde bir müşteri memnuniyeti derecesi aldı.

Kurumsal yedekleme, kurtarma, arşivleme ve bulut alanlarında global bir lider olan Commvault, Commvault Mobile Advantage App ve Automated Proactive Solution System (APSS) çerçevesini duyurdu, böylece müşterilere mobil erişim, kontrol ve otomasyonda yenilikler getirdi. Hızla gelişen veri koruma ve bilgi yönetimi pazarında mükemmelliği ve desteği sürerken; yenilikler, şirketin yıllık destek ve servis araştırmasında aldığı yüzde 98’in üzerindeki müşteri memnuniyeti derecesi ile örtüşüyor. Derecelendirme, müşterilerin risklerini azaltmalarına, maliyetlerini düşürmelerine ve Commvault Yazılımları yatırımlarındaki getiriyi en üst düzeye çıkarmalarına izin vermesi ile Commvault’un performans ve müşteri memnuniyetinde endüstri ortalamalarını üst üste aştığı altıncı yılı işaret ediyor.

IDC’de Kurumsal Depolama, Sunucu ve Sistem Altyapı Yazılımı Araştırması’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Laura DuBois, “Siber saldırı tehditlerinin, veri ihlallerinin ve fidye yazılımların artması kurumları üst seviyede alarma geçirirken, bir felaket durumunda dünya standardında güvenilir bir müşteri destek programına sahip olmak, bir organizasyonun başarısında önemli bir fark yaratabilir. Commvault’un müşteri performansı ve memnuniyeti derecesi, Commvault Çözümlerinden elde edilen değerde yüksek memnuniyet derecesi ile sonuçlanan son Commvault müşteri araştırmamızla çakışıyor. Bu güçlü teknoloji ve destek karışımı, Commvault’a rekabet avantajı sağlıyor. Daha da önemlisi, müşterilerin verilerinin güvende ve korumalı olduğunu bilerek rahat etmelerini sağlıyor” dedi.

Yenilikler Commvault desteğinin yeni nesline işaret ediyor

Commvault, müşteri deneyimi ve desteğindeki endüstri liderliğini genişletmek için, Mobile Advantage App ve bir entegre proaktif çözümler dağıtım sistemi olan APSS çerçevesini sunması ile birlikte Müşteri Destek Deneyimine yenilik getiriyor. Çerçeve, Commvault ortamlarındaki arıza noktalarını izliyor ve tespit ediyor, sonra bu sorunları çözen kişiselleştirilmiş çözümleri akıllı bir şekilde haritalandırıyor. Mobil erişim, kontrol ve otomasyon alanlarındaki bu ücretsiz yenilikler, Commvault desteğinin yeni neslini temsil ediyor. Ayrıca şirketin müşterilere, operasyonları optimize etmek, en sıkı servis seviyelerini karşılamak ve verilerinden tam değer almak (zamanı ve yeri ne olursa olsun) için şahıs, süreç ve teknolojilerden oluşan entegre bir kombinasyon sağlama konusundaki niyetini gösteriyor.

Commvault Üst Üste Altı Yıldır Endüstri Lideri Müşteri Desteği Sağlıyor

Commvault, Dünya Çapında Müşteri Desteği Başkan Yardımcısı Eugene Trautwein, “Dünya standardındaki Müşteri Destek ve servislerimizle endüstri ortalamalarını aştığımız altı yıllık çizgimizden gurur duyarken, Commvault hiç bir zaman ününe ve önceki başarılarına bel bağlayan bir şirket olmamıştır. Müşteri erişimi, kontrol ve otomasyona ilişkin yeniliklerimiz, sınırları daha da zorlamak ve dünya çapındaki müşteri desteğini tarihi oranlara taşıma konusundaki değişmez vaadimizin bir göstergesidir” şeklinde konuştu.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?