Etiketlemeyi El Değmeden Yapıyor

Elle yapıştırılan etiketler kişisel efora bağlı olduğu için hata yapma risklerini de barındırıyor. Aynı zamanda özellikle bazı sektörlerde hijyen açısından da sakıncalı durumlar oluşturabiliyor.

Üretim hattı ve ürünlerin sektöre göre farklılık gösterdiği gibi etiketleme konusundaki uygulama ve ihtiyaçlar da farklılaşıyor. Seri üretim hatlarına sahip olan sektörlerde “hattı yavaşlatmayacak ve gerekli durumlarda birden fazla yere etiketleme yapılacak sistemler” kuruluyor. Bazı firmaların etiketleme ihtiyacı için ise daha standart çözümler uygun oluyor.

Etiketleme sistemlerini el değmeden, otomatik hale dönüştürmek isteyen firmaların her kapasitedeki ihtiyacına, Novexx Solutions çözüm sunuyor.

Farklı yüzeylere etiketleme yapılabiliyor

Seçilen ürünler ya da firmanın istek ve ihtiyaçlarına göre yapılan etiketleme otomasyonları ile; ürünler üstünde, “farklı yüzeylerin farklı noktalarına” el değmeden kolayca etiketleme yapılması mümkün.

Ürünlerine dokunmadan etiketleme yapmak isteyen firmalar Novexx Solutions ürün yelpazesinden ihtiyacı olan çözüme ulaşabiliyor.

Novexx Solutions geniş etiketleme sistemleriyle, her şekil ve boyuttaki kendinden yapışkanlı etiketlerin herhangi bir ürüne doğru ve güvenilir bir şekilde uygulanmasına katkı sağlıyor.

 

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?