Labrys, CDP Dönemini Meiro İşbirliği ile Başlatıyor

Labrys, veriden güç alan kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri sunmak için Meiro Customer Data Platform ile stratejik bir işbirliği yapıyor. Bu işbirliğiyle iki şirket veri silolarını ortadan kaldırmaya, alışverişlerini online veya offline yapan müşterilerin gerçek omnichannel iletişiminden faydalanabilmesi için farklı kaynaklardaki müşteri verilerini birleştirmeye ve bunlarla birlikte iyileştirilmiş ve veri odaklı müşteri yolculuklarını oluşturmaya odaklanıyor.

Labrys ve Meiro, dünyada toplam reklam harcamalarının yüzde 5,9 artması ve bu bütçenin 2/3’ünün dijitale harcanması beklenen 2023 yılında finans, telekomünikasyon ve sağlık gibi yasalarla sıkı bir şekilde düzenlenen ve küresel bulut çözümlerini kullanamayan sektörlerdeki markaların da kendi sunucuları üzerinden bu imkanlardan faydalanabilmesini sağlıyor.

Labrys, omnichannel iletişimini kişiselleştirilmiş deneyimler haline getiriyor

Merkezi İstanbul’da olan, Dubai ve Saraybosna’da ofisleri bulunan Labrys, küresel Fortune 500 markalarının dijital büyüme iş ortağı oluyor ve bu markalara danışmanlık veriyor. Bu hizmetleriyle şirketlerin gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarını gidermek, pozitif FAVÖK (Faiz, Amortisman ve Vergi Öncesi Kar, Earnings Before Interest, Taxes, Depreciation and Amortization, EBITDA) ve olumlu müşteri deneyimleri için pazarlama ile teknoloji arasındaki boşluğu kapatıyor. Labrys sektör bilgisini pazarlama ve teknoloji alanlarındaki derin uzmanlığıyla bir araya getirerek standartlaştırılmış süreçleri, otomatikleştirilmiş pazarlama faaliyetlerini, veriden güç alan analitikleri ve yapay zekayı kullanarak birlikte çalıştığı şirketlerin farklı platformlarda kişiselleştirilmiş deneyimler sunmasına yardımcı oluyor.

Uzun vadeli kurumsal değer için stratejik bir işbirliği

Labrys Yönetici Ortağı Sinan Günal ise yeni işbirliğiyle ilgili şu yorumlarda bulunuyor:
“Labrys’in en güçlü olduğu alanlardan birisi her zaman reklam, pazarlama otomasyonu, CRM, sadakat yönetimi, çağrı merkezi ve tüm offline kanallarda kullanabilmeleri için müşterilerinin verileri üzerindeki zincirlerini kırmasına yardımcı olmak oldu. Meiro’nun CDP platformuyla bu alandaki gücümüzü üst seviyelere taşımayı ve müşterilerimizin omnichannel müşteri yolculuklarında aksiyon alınabilen kitlelere ve bilgilere ulaşabilmesini istiyoruz. Bu değeri yasalarla düzenlenen ve verinin bulunduğu yerin son derece önemli olduğu finansal hizmetler, telekomünikasyon ve sağlık sektörlerinin yanı sıra perakende ve otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin güvenlik duvarının arkasında da sunmayı hedefliyoruz. Bu sayede Meiro ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği kapsamında oluşturduğumuz çözüm ile düzenlemeler gereği küresel bulut çözümlerini kullanamayan sektördeki firmaların da bu avantajlara erişebilmesini sağlıyoruz.”

“Labrys olarak müşterilerimize hizmetlerimizi sunmak için CEE bölgesi, Türkiye, Afrika ve Orta Doğu’daki varlığımızı artırdığımız bu dönemde Meiro’yla işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Veriden güç alan hem pazarlama hem de teknoloji temelli stratejik danışmanlık yaklaşımımızı Meiro CDP platformunun sahip olduğu özelliklerle birleştirerek birlikte çalıştığımız markaların müşterilerine son derece kişiselleştirilmiş, zamanlı ve sorunsuz deneyimler sunabilmesine yardımcı olmak için heyecan duyuyoruz.”

Meiro Kurucu Ortağı ve CEO’su Jana Marle-Zizkova, konuyla ilgili şunları söylüyor:
“Meiro-Labrys işbirliği bizim için heyecan verici bir adım. Meiro olarak veri silolarını ortadan kaldırarak ve müşteri verilerinin online ve offline noktalarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesini sağlayarak müşterilerimizin işlerini büyütmesine ve üstün kişiselleştirilmiş deneyimler sunmasına yardımcı oluyoruz. Labrys de bu sürece karmaşık pazarlama teknolojilerinin entegrasyonuyla birlikte derin omnichannel uzmanlığını ve hizmetleri çevik bir şekilde sunma deneyimini katıyor. Birlikte reklam ve pazarlama bütçesini iyileştiren ve gelir akışlarını artıran ölçeklenebilir ve uygun maliyetli çözümlerin potansiyelini açığa çıkartıyoruz. Müşterilerimizin de sürekli değişen dijital iş dünyasında ilerleyebilecekleri sağlam bir yol oluşturuyoruz.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?