Kurumsal İletişim Çözümleri Sunan Synway Türkiye’de

Bircom, marka karmasına kurumsal iletişim çözümleri sunan dünyaca ünlü Çinli Synway markasını da ekledi. Synway, kamu ve ulusal güvenlik kurumları gibi çeşitli alanlarda 3.000’den fazla müşteriye hizmet veriyor.

Temsil ettiği küresel markaların ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, kurulum ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından başarıyla sürdürülmeye devam ediyor. Bircom’un distribütörlüğünü üstlendiği markalar arasına katılan Synway, tümleşik iletişim tedarikçileri ile kurduğu işbirlikleriyle; uluslararası alanda devlet kurumları ve işletmelere; VoIP Ağ Geçidi, SBC, IP-PBX ve çağrı merkezi de dahil olmak üzere eksiksiz bir çözüm sunuyor.

50 ülkede faaliyet gösteriyor

2.000’den fazla çalışana sahip olan Synway, iş ortaklarına son teknoloji çözümler sunmasının yanında ortaklarının gelişim ve büyüme sürecinde onlara sunduğu katma değerli çözümlerle de tümleşik bir iş ortaklığı stratejisi yürütüyor.

İş ortaklarına; IP, TDM, mobil ve video gibi entegrasyon seviyesinde çözümler sunan marka, geniş ürün yelpazesiyle modern iletişim teknolojisinin lider sağlayıcısı olma yolunda ilerliyor. Synway, gerçekleştirdiği 10 milyondan fazla kanal kurulumuyla, 50 ülkede binlerce uygulama geliştiricisi, hizmet sağlayıcısı ve sistem entegratörü ile iş süreçlerini geliştirmeye devam ediyor.

Kuzey Amerika ve Asya başta olmak üzere geniş bir coğrafyada teknoloji çözümleri sunan marka, kurumlara kullanıcı dostu donanım ve yazılımlar sunuyor. Bu çözümler arasında; önde gelen PBX’lerle yüksek çalışılabilirliğe sahip çok yönlü multimedya ağ geçitlerinin yanı sıra zengin medya işleme ve yerleşik sinyal protokolü yazılımına sahip bir dizi TDM ve IP kartı, çağrı merkezleri için yüksek performanslı ve ekonomik bileşenler geliyor.

Bircom, kurumsal iletişim çözümlerini genişletmeye devam edecek

Synway’in yeni nesil teknolojileriyle rakiplerinden ayrıldığının altını çizen Bircom CEO’su Can İlkhan, “Kurumsal iletişim çözümleri alanında dünyaca ünlü bir marka olan Synway’i marka karmamız arasına katarak sunduğumuz kurumsal çözümler yelpazesini daha da genişlettik. Synway, zengin bir mühendislik birikimine ve Ar-Ge deneyimine sahip. Kurumlara sunduğumuz iletişim çözümlerimizin kapsamını genişletmeye devam edeceğiz” dedi.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?