Koyuncu Elektronik EPSON ile Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Teknoloji dünyasının iki büyük markası EPSON ve Koyuncu Elektronik A.Ş. distribütörlük anlaşması imzalayarak güçlerini birleştirdi. Bu iş birliği ile her iki firma da geniş kanal yapıları ve yetkin iş ortakları ile ürünlerini Türkiye genelinde daha çok kullanıcıya ulaştırmayı ve iş ortaklarına yeni fırsatlar sunmayı hedefliyor.

Anlaşma ile Koyuncu Elektronik, Epson tanklı yazıcıların, projektörlerin ve tarayıcıların ülke çapında organize perakende, elektronik perakende, bilişim toptancısı ve bayilerine dağıtımını gerçekleştirecek.

Distribütörlük anlaşması hakkında bilgi veren Epson Türkiye Ülke Müdürü Sevil Kanat; “Sektörümüzün tecrübeli ve başarılı distribütörlerinden biri olan Koyuncu Elektronik ile çalışmaya başlamaktan mutluluk duyuyoruz. İşimize katma değer sağlayacağına inandığımız Koyuncu Elektronik ile satış kanalında Epson güç kazanacaktır.” dedi.

Koyuncu Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Ali Yipelli ise; “Koyuncu Elektronik olarak distribütörlüğünü üstlendiğimiz uluslararası markalara Epson markasının da katılmasından dolayı çok mutluyuz. Özellikle sürdürülebilir iş modeli, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, yenilikçi ve yaratıcı çözümlere sahip bir marka ile iş birliği yapmak şirketimiz açısından oldukça memnuniyet verici. Ekip olarak odaklı dağıtım iş modelimize çok uygun olan Epson ürün ve çözümlerinin ülke geneline yayılmış iş ortaklarımıza ulaştırılması için gayretle çalışacağız.” şeklinde açıklama yaptı.

Etiketler: ,