Kablosuz Şarj Ünitesi Ev ve Ofis Masalarının Kurtarıcısı

Teknolojiyle hayatı kolaylaştıran tasarımlar Tchibo’nun renkli dünyasında keşfedilmeyi bekliyor. Günün her saati yanımızdan ayırmadığımız telefonlar için tasarlanan bambu tasarımlı Tchibo Kablosuz Şarj Ünitesi, şarj aletine gerek duymadan telefonun enerji ihtiyacını karşılıyor.

Kahve uzmanı Tchibo, imza attığı farklı tasarımlarla hayatın her alanında ihtiyaç duyulan beklentilere çözümler sunuyor. Teknolojiyi entegre ettiği fonksiyonel ekipmanlarla günlük yaşamın yardımcına dönüşen Tchibo, Kablosuz Şarj Ünitesi ile uyumlu telefonların batarya kapasitesine güç kazandırıyor.

Sadece yerleştirin ve telefonunuzun şarjını destekleyin

Kablosuz şekilde sadece yerleştirerek uyumlu cihazları şarj eden tepsi, doğal görünümlü şık bambu tasarımıyla ev ve ofisteki masalarla görsel bir bütünlük yakalıyor. Küçük aksesuarlar için ilave düzenleyici bölmesi bulunan Kablosuz Şarj Ünitesi; aşırı gerilim, aşırı akım, aşırı sıcaklık korumalı dizaynıyla güvenli kullanım sunuyor. iPhone 11 ve üstü, Samsung Galaxy 20 gibi akıllı telefonlar ile uyumlu olarak kablosuz şarj etmeyi destekleyen Kablosuz Şarj Ünitesi, USB kablosuyla birlikte set halinde satışa sunuluyor.

Kablosuz Şarj Ünitesi: 199,95TL

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?