Joyce Teknoloji ve TOZZBike Avrupa Pazarında Hedef Büyüttü

Elektrikli araçlar sektöründe hizmetveren Joyce Teknoloji ve Londra merkezli tasarım şirketi TOZZ Bike,stratejik partnerlik anlaşmasına imza atarak Avrupa pazarındahedef büyüttü.

İki şirket, elektrikli araçların tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımı konusunda işbirliği yapacak ve ilk ortak ürünleri olan Joyce’90 markasını taşıyan e-bike’ı Türkiye’de üretecek. Joyce Teknoloji CEO’su Eren Efe Erkan,bu stratejik ortaklıkla uzak doğu pazarına alternatif olmayı ve global mobilite pazarına yeni ürünler ve seriler sunmayı amaçladıklarını söyledi. CEO Erkan, ilk ürünleri olan ‘JoyceOne’ın başarısının ardından, yeni işbirliğiyle üretim hatlarını genişletmeyi planladıklarını da ifade etti.

Stratejik işbirliği

İşbirliği hakkında bilgi veren Erkan şöyle devam etti:
“TOZZ e-bike ile yapılan stratejik işbirliği, Joyce Teknoloji’nin teknik kabiliyetlerini ve üretim altyapısını Avrupa pazarında güçlü bir alternatif haline getirecek. Joyce’90 e-bike, işbirliğinin ilk ürünü olarak duyuruldu. 90’ların tasarım trendlerini yansıtan bu motosiklet, Joyce Teknoloji’nin üretim ve teknoloji deneyimini TOZZ Bike’ın tasarım ve ürün geliştirme yetenekleriyle birleştiriyor.Joyce’90, çevik, sürdürülebilir ve kullanıcı dostu bir taşıt olarak öne çıkıyor. Joyce’90’ın tasarımında 90’ların trend öğeleri bulunuyor. Köşeli çizgilere sahip gövde tasarımı, yüksek kontrastlı renkler ve özel sticker desenleriyle dikkat çekiyor. Joyce’90, eğlenceli bir deneyim sunan özelliklere sahip; altına gizlenmiş Bluetooth hoparlörü ve pop-up farıyla öne çıkıyor”

Performansıyla dikkat çekiyor

Joyce’90’ın performansıyla da dikkat çektiğini kaydeden Eren Efe Erkan, “Joyce’90, saatte 45 km/h maksimum hıza ulaşabiliyor ve Avrupa ülkelerinde regülasyon gereği 25 km/h hız ve 250W güç ile limitlenmesi planlanıyor. Ayrıca e-bike versiyonuyla bisiklet yollarında da kullanılabilecek. Joyce’90’un kullanıcılar için avantajları arasında yüksek kaliteli e-bike bileşenleri, uzun ömür, kolay bakım ve sınırsız özelleştirme seçenekleri bulunuyor. Standart menzili 45 km olan motosiklet, farklı pil paketi seçenekleri ile 90 km’ye kadar artırılabiliyor. Ocak 2024’te 50 adet konsept versiyonu ön siparişe açılacak olan Joyce’90, dünya genelindeki distribütörlerden ve online pazar yerlerinden satın alınabilecek. Fiyat ve ulaşılabilirlik bilgileri ise web sitesi ve sosyal medya kanallarında duyurulacak” diye konuştu.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?