istegelsin’den fırsatlarla dolu Sadakat Programı

Türkiye’nin yeni nesil online süpermarketi istegelsin, kullanıcıları için Sadakat Programı’nı başlattı. Son 3 ayda 6 kez ve toplam 1.000 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan kullanıcılar istegelsin Elite programına dahil olabiliyor ve 3 ay boyunca özel kampanyalardan ve indirimlerden faydalanabiliyor.

7 binden fazla çeşit ürünüyle Türkiye’nin yeni nesil online süpermarketi istegelsin, belirli tutarı ve alışverişi karşılayan kullanıcıları için özel bir sadakat programı başlattı. Son 3 ayda 6 kez ve toplam 1.000 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan kullanıcılar istegelsin Elite programına dahil olabiliyor ve 3 ay boyunca Elite ayrıcalıklarından faydalanabiliyor. 3 ay sonunda sadakat programının üyesi olarak devam edilebilmesi için yine 6 sipariş ve toplam 1.000 TL’lik alışveriş yapılması gerekiyor. Kullanıcılar, programa dahil olmalarına ne kadar kaldığını ‘Hesabım’ altındaki ‘Elite Programı’ sayfasına girerek son 3 ayda onaylanan siparişlerini ve Elite olmak için tamamlanması gereken sipariş sayısı ve tutarını görebiliyor.

Elite programına dahil olan kullanıcılara özel kampanyalar

istegelsin Elite programına dahil olan kullanıcılarına ücretsiz teslimat yapılıyor. Sadakat programı üyeleri için teslimat saatleri içerisinde kendilerine özel yer ayrılıyor ve diledikleri slotta ürünlerini teslim alabiliyorlar, böylece istenilen saatte boşluk olmaması durumuyla karşılaşmıyorlar. Bunlara ek olarak seçili ürünlerde üyelere özel indirimler sağlanırken sevilen giyim, teknoloji, telekomünikasyon markalarında Elite programına dahil olan kullanıcılara özel indirim hakları sunulması planlanıyor. istegelsin’i sık kullanan kullanıcılarına sadakat programı Elite ile çeşitli faydalar sunarken verdiği ayrıcalıklı ve üst düzey hizmetle de online süpermarket alışverişinde çıtayı üstlere taşıyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?