iRobot’tan Bahar Temizliğine Özel Kampanya

Robot süpürge ve robot paspaslarıyla, tüm dünyada 40 milyondan fazla kullanıcının hayatını değiştiren iRobot, temizlikte harcadığı zamanı ve enerjiyi sevdiklerine ayırmak isteyen kullanıcılar için bahar kampanyası başlattı. iRobot’un bahara özel başlattığı kampanya ile 1-11 Nisan tarihleri arasında, Roomba robot süpürgeler ve Braava robot paspaslar, BAHAR10 kodu ile yüzde 10 indirimli olarak satın alınabilecek. Ayrıca kampanya sürecinde alınan her robot paspas ve robot süpürgede, sokak hayvanlarına sizin adınıza 2 kg mama desteği sağlanacak.

Soğuk ve zorlu geçen bir kış mevsimini geride bırakıyoruz. Doğanın yeniden canlandığı yeni mevsime merhaba dediğimiz şu günlerde, bahar temizliği için kollar sıvanıyor. Pek çoğumuz için uzun ve yorucu geçen bu temizlik süreci, iRobot’un geliştirdiği teknolojilerle çok kısa bir sürede tamamlanıyor. Robot süpürge ve robot paspaslarıyla, tüm dünyada 40 milyondan fazla kullanıcının hayatını değiştiren iRobot, başlattığı bahar kampanyasıyla, temizlik sürecinizdeki en önemli yardımcınız oluyor. iRobot teknolojisiyle temizlikte harcadığı zamanı ve enerjiyi sevdiklerine ayırmak isteyen kullanıcılar, 1 – 11 Nisan tarihleri arasında tüm Roomba robot süpürgeler ve Braava robot paspaslara www.irobot.com.tr üzerinden BAHAR10 kodu ile yüzde 10 indirimle sahip olabilecek.

Çift Kauçuk Fırça Sistemi, Kir Saptama Teknolojisi ile Bahar Temizliğinin Vazgeçilmezi

Siz evde yokken bile uzaktan talimat vererek çalıştırabileceğiniz iRobot Roomba robot süpürgeler kullanıcılarına hijyenik bir yaşam alanı vadediyor. Türkçe dil destekli iRobot Home uygulaması, ihtiyacınıza göre temizliğinizi planlamanıza yardımcı oluyor. iRobot Roomba robot süpürgeler, 10 cm ve üzeri yükseklikte tüm boşluklardan geçerek, manuel süpürgelerin erişemeyeceği tüm alanlarda derinlemesine temizlik sağlıyor. Ayrıca Roomba s serisi, D formundaki özel tasarımıyla ulaşılması zor köşeleri sorun olmaktan çıkarıyor.

Üstelik Roomba 976, i ve s serisi robot süpürgeler ile süpürme işlemini tamamladıktan sonra, Braava jet m6 robot paspasa silme talimatı vererek her iki robotun da bir ekip gibi çalışması sağlanabiliyor.

Alerjik Etmenlerden Arındırılmış Bir Ortam

iRobot Roomba i3+, i7+ ve s9+ robot süpürgeler otomatik kir boşaltma sistemi sayesinde kir, toz, kalıntı, polen ve küfün %99’unu yakalayarak, AllergenLock™ haznelerine direkt olarak aktarıyor. iRobot Roomba robot süpürgeler, Türkçe uygulama üzerinden mevsim geçişlerinde ve evcil hayvanlarınızın tüy dökme dönemlerinde sizlere temizlik önerilerinde bulunuyor. Aynı zamanda birbirine zıt yönde hareket eden patentli çift kauçuk fırça sistemi sayesinde, sert zeminde ve halılarda bulunan saç ve tüy gibi istenmeyen atıkları fırçalarına sarmadan toz haznesine aktararak üstün temizlik sağlıyor. iRobot Roomba robot süpürgeler Dirt Detect kir saptama teknolojisi ile yoğun kirlilik algıladığı zeminlerin temizlenmesini öncelik haline getiriyor.

Alınan Her Robot Paspas ve Süpürgede Sokak Hayvanlarına Yaşam Desteği

Kampanya süresince yapılacak her bir robot süpürge ve robot paspas alışverişi özelinde, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü kapsamında, Yeditepe Üniversitesi Hayvan Hakları Topluluğu’na sizin adınıza 2 kg mama bağışı da gerçekleştirilecek.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?