Innov8: Seagate’den Dev Kapasiteli Masaüstü Depolama Çözümü

Seagate, Innov8 ile yüksek kapasite sunan masaüstü depolama cihazlarının ilave güç kaynağına bağlı olma zorunluluğu ortadan kaldırdı. 8TB depolama alanı sunan ürün, ekstra bir güç kaynağı olmaksızın sadece USB-C bağlantı kablosu ile çalışıyor.

innov8

Yüksek kapasite sunan, genellikle arşiv ve yedekleme diski olarak kullanılan masaüstü depolama cihazlarında yeni bir dönem başlıyor. Seagate’in geliştirdiği yeni masaüstü depolama ürünü Innov8, güç adaptörü kullanmadan çalışıyor. Yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulacak olan Seagate Innov8 sayesinde, fotoğraf ve video koleksiyonunuzu, diğer önemli belge, proje ve verilerinizi rahatlıkla yedekleyip, bir adaptöre bağlı kalmaksızın depolayabiliyorsunuz.

Seagate’in Retail Ürünlerinden Sorumlu Türkiye Müdürü Erhan Arslan, Innov8’de USB 3.1 ve Ignition Boost teknolojisinin birleştiğini, bu sayede 8TB’lık bir masaüstü diskin ilk kez güç adaptörüne ihtiyaç duymadan çalışabildiğini söyledi.

Innov8’in alüminyum kasaya sahip olduğunu ve bu sayede kullanıcılara üst düzey koruma sağladığını belirten Erhan Arslan, “Innov8’in benzersizliği ve sağlamlığı yeni bir kalite düzeyi sunarken keyfini çıkardığınız ve değer verdiğiniz şeyleri de korumanıza yardımcı oluyor. Sahip olduğunuz tüm verileri sizin için saklayan Innov8, ne kadar sabit bir şekilde masanızın üzerinde dursa da her türlü riske karşı özel alüminyum tasarımıyla size ekstra bir güvenlik sunuyor” dedi.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?