İmzalar Hızlandı

İmza süreçlerini dijitale taşıyan Paperzero bireylerin ve şirketlerin işlerini kolaylaştırıyor. Toplu süreç imzalama ve imzalama formatı seçebilme özellikleriyle dikkat çeken platformda tüm imza süreçleri 10 saniyede gerçekleştirilebiliyor.

Dijital platformlarda doküman imzalama platformu Paperzero ile kağıda ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilen bir işlem sadece 10 saniye sürüyor. Platform, fiziksel imza toplama, imzalı belgeleri kurye ile gönderme ve fiziksel arşiv süreçlerini dijitalleştiriyor.

KOBİ’lerin de tercihi

Belgelerin yasal geçerli şekilde elektronik ortamda imzalanmasını veya onaylanıp saklanmasını sağlayan Paperzero, serbest çalışanlardan KOBİ’lere, bireylerden yöneticilere herkesin ihtiyacını karşılayacak özellik ve paketleri barındırıyor. Aynı zamanda mobil uygulamasıyla da mobil cihazlar üzerinden kolay, hızlı ve yasal imza atabilme olanağı sunuyor.

Toplu imza kolaylığı

Paperzero’ya eklenen “toplu süreç imzalama” özelliği farklı noktalardan gelen birden çok sürece tek tek imza atma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bu kolaylık sayesinde imza sahibi, tek tek süreçlere girip imzalama yapmasına gerek kalmadan isterse sadece ön izlemesine bakarak, topluca imza atmak istediği süreçleri seçip imzalayabiliyor, seçtiği süreçlerdeki tüm dokümanlar anında imzalanıyor.

İşte de günlük hayatta da kullanılıyor

Paperzero hem iş hayatında hem de günlük hayatta ihtiyaç duyulan farklı elektronik imza formatlarını karşılıyor. İşletmeler, imza süreçlerinde elektronik imza formatları olan Cades veya Pades formatlarını ön yüzde seçerek ilerleyebildikleri gibi, platforma gelen yeni özellik sayesinde işletmeler standardı Cades olarak da ayarlayabiliyor.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?