IDC Türkiye Sektörel Teknoloji Ödülleri Başvuruları için Son Tarih 23 Eylül 2016

IDC Türkiye tarafından bu yıl ilk kez 3 ayrı sektör için düzenlenen “Sektörel Teknoloji Ödülleri” başvuru maratonunda başvurular 23 Eylül tarihinde sona erecek.

IDC Türkiye, finans, endüstri ve perakende sektörlerinde gösterdikleri yenilikçi faaliyetlerle ve Türkiye’deki diğer kurumlara örnek olacağına inanan şirketlerin değerlendirileceği ve ödüllendirileceği Sektörel Teknoloji Ödülleri için başvuruların 23 Eylül 2016’ya kadar yapılabileceğini hatırlattı.

2016 Nisan ayında gerçekleştirdiği CIO anketine göre CIO’ların yüzde 55’inin kurumların dijital dönüşüme dair yolculuklarının başladığına dikkat çeken IDC, bu yolda ortaya çıkan başarı hikayelerinin ödüllendirilmesi amacıyla böyle bir organizasyon düzenliyor. Farklı kategorilerde verilecek ödüllerle dijital dönüşüm sürecinde sektörün gelişmesine yön veren yenilikçi projelerin ödüllendirilmesi amaçlanıyor.

Sektörel Teknoloji Ödülleri

Online olarak yapılabilecek başvuru yapılabilen ödüllerde aşağıdaki kategoriler yer alıyor:

Finans Teknoloji Ödülleri Kategorileri:

Büyük Veri ve Analitik, Kurumsal Bankacılık, Müşteri Deneyimi, Altyapı, Kurumsal Dönüşüm, Finansal Tabana Yayılma, Finansal Kurum ve Ticari İşletme İş Ortaklıları, Yönetişim, Risk ve Uyum, Güvenlik ve Hile / Suistimal Yönetimi, Teknoloji Servis Sunumu, Dijital Kanallar, Dijital Olmayan Kanallar (Dijital olmayan, geleneksel kanallar).

Endüstri Teknoloji Ödülleri Kategorileri:

Büyük Veri ve Analitik, Müşteri Deneyimi, Altyapı, Kurumsal Dönüşüm, Nesnelerin İnterneti, Mobilite.

Dijital Perakende Ödülleri Kategorileri:

Büyük Veri ve Analitik, Müşteri Deneyimi, Altyapı, Kurumsal Dönüşüm, Güvenlik ve Hile/Suistimal Yönetimi, Teknoloji Servis Sunumu, Çoklu-kanal Çözümleri, Dijital Kanallar.

Başvuru için aşağıda yer alan etkinlik sayfalarında yer alan “Awards” sekmesini tıklamak ve yönergeleri takip etmek yeterli.

Endüstri 4.0 Konferansı: http://idc-cema.com/ind2016
Finans Teknoloji Konferansı: http://idc-cema.com/finance2016
Dijital Perakende Konferansı: http://idc-cema.com/retail2016

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?