HP’den Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi Sunan Yeni Cihazlar

HP, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar çalışabilmeleri için geliştirdiği işbirliği teknolojisi ile tasarladığı yeni cihaz ve çözümlerini tanıttı.

Hibrit çalışma alanında anlamlı deneyimlerle işbirliği
Yakın zamanda piyasaya sürülen HP Presencei ile birlikte HP, daha iyi video konferans deneyimleri için heyecan verici yeni özellikler ekledi. İnsanlar artık ekran görüntülerini geliştirerek Görünüm Filtresi ile toplantılarda nasıl göründüklerini kişiselleştirebiliyor, myHP uygulaması ise bilgisayar deneyimlerini kontrol etmek ve özelleştirmek için tek bir pano sağlıyor (Örneğin, tek bir tıkla konferans uygulamalarında video ayarları uygulanabiliyor). HP ayrıca gelişmiş işbirliği teknolojisini; EliteBook 800 G9 Serisi PC’ler, EliteBook 1000 G9 Serisi PC, ZBook Firefly G9 ve Z40c ve Z34c G3 Curved Display’ler ve en yeni Elite Dragonfly PC’ler de dahil olmak üzere portföyünün birçok noktasında kullanıma sundu. HP Auto Frame 5MP kameralardan yapay zekâ tabanlı gürültü azaltma filtrelerine ve dinamik ses seviyelendirme teknolojisine kadar HP Presence, toplantı odası dışındaki kişilerin daha iyi bir görülmelerini, duyulmalarını ve fikir paylaşmalarını sağlıyor.

İşgücü işbirliğini yepyeni bir seviyeye taşıyan HP, Elit Dragonfly cihazları portföyünü genişletti ve hibrit çalışma modeli premium mobil cihazlar için müşteri talebini artırıyor. Bu cihazlar geri dönüştürülmüş magnezyum, alüminyum ve aksi halde okyanusa gidecek olan plastiklerle sürdürülebilirliği artırma yolunda ilerliyor.ii

Windows 11 ile gelen HP Elite Dragonfly G3, mobil profesyonellerin her toplantıya en iyi şekilde girmelerini sağlıyor. Hala 1 kg’ın altında iiihavadan daha hafif ve Arduvaz Mavisi veya Doğal Gümüş renklerde mevcut olan HP Elite Dragonfly G3 12th Gen Intel işlemcilerle çalışıyor. HP Elite Dragonfly G3 13.5″ kapaklı tasarımın yanı sıra kullanıcıların üretken kalmalarını sağlamak için 3:2 gibi bir oranla ile daha fazla ekran sunuyor. HP Presence ile geliştirilmiş Elite Dragonfly, Audio by Bang &Olufsen ile olağanüstü bir işbirliği deneyimi sunuyor ve dört ayrı amplifikatör birlikte çalışarak sürükleyici bir ses oluşturuyor, HP Dinamik Ses Seviyelendirme otomatik olarak ses netliğini optimize ediyor ve yapay zeka tabanlı gürültü azaltma özelliği (2.0), insanların maske takarken bile duyulabilmesi için sesleri zenginleştiriyor. Akıllı şarj özelliğine sahip olan pil, güç tüketimini optimize etmek için çalışma modellerini öğreniyor. HP Wolf Security for Business, kötü amaçlı yazılımlara ve bilgisayar korsanlığına karşı dayanıklı bir savunma sağlıyor.iv

HP Inc. Kişisel Sistemler Başkanı Alex Cho, “Hibrit çalışma her şeyi değiştirdi. Artık her yerden çalışıp üretken ve yaratıcı olmak için daha fazla özgürlüğe sahibiz. Donanım, yazılım ve çözüm alanındaki yeniliklerimiz iş ve yaratıcılık için en verimli ortamları en ilham verici fikirlerimizle harmanlama gücü vererek hibrit bir dünyada gelişmek için gereken deneyimleri sunuyor.”

Hala 1 kg’ın altında bir ağırlıkla HP Elite Dragonfly G3, üretken kalmanızı sağlamak için 13,5 inç kapaklı tasarıma, daha uzun 3:2 ekran oranına ve uzun pil ömrüne sahip.

Bulut merkezli iş modellerinin mobil çalışanların yoğunluğu için özel olarak ürettiği HP Elite Dragonfly Chromebook Enterprise dünyanın iş için en gelişmiş Chromebook ‘u olarak ön plana çıkıyor.v Çığır açan işbirliği deneyimli ve güvenlik sunan yeni premium Chromebook, iş ve bulut kullanıcılarını Chrome OS’in basitliği ile iş birliği yapma, paylaşma ve fikir yakalama konusunda güçlendiriyor. Chrome OS ile sıkı bir entegrasyonla tasarlanan dünyanın Chromebook’taki6 ilk dokunsal izleme dörtgeni, kullanıcılara yeni bir kontrol ve yanıt boyutu kazandırıyor. Çarpıcı bir 360 derecelik tasarıma sahip olan ve HP Presence ile zenginleşen cihaz yüksek kaliteli görüntülü sohbet için düşük ışık iyileştirmeli bir 5MP kamera ve Audio by Bang &Olufsen ile ustalıkla ayarlanmış dört hoparlör sayesinde sürükleyici bir kullanıcı deneyimi yaratıyor. Kullanıcılar ayrıca, cihazın yan tarafına kablosuz olarak takılan ve şarj olan isteğe bağlı bir manyetik kalemle7 anında not alabiliyor ve fikir paylaşabiliyor. İnsanlar tekrar seyahat etmeye başladıkça, hareket ederken hassas verileri gizli tutmak zorunlu hale geldi. HP Sure View Reflect entegre gizlilik ekranı hassas bilgileri korurken, HP Sure Shutter web kameranızı tek bir tıklamayla engelliyor. İş için kapsamlı, çok katmanlı güvenlik sağlayan HP Elite Dragonfly Chromebook, WORLD’nin ilk Intel vPro Chromebook’u olarak ön plana çıkıyor8.

İş ve bulut kullanıcıları için özel olarak üretilen HP Elite Dragonfly Chromebook, güçlü, buluta yönelik bir bilgisayar deneyimi sunuyor.

Karma çalışma, her alanın bir toplantı alanı olduğu anlamına gelir. İster evden ister arada bir yerde çalışın, çalışma alanınızı daha üretken, işbirlikçi ve sürükleyici hale getirmek için tasarlanmış beş yeni konferans monitörüyle gerçekçi video ve net ses ile iş arkadaşlarınızla aynı odadaymış gibi birlikte çalışın.

HP E24m, E27m ve E34m Konferans Monitörleri, özel çalışma alanınızda en sahici yüz yüze toplantıları vi sunan dünyanın en gelişmiş konferans monitör serisidir.9 5MP eğilebilir gizlilik web kamerası, geliştirilmiş aydınlatma sensörleri, Windows Hello girişi, gürültü önleyici mikrofonlar ve önden çıkışlı hoparlörler ile herhangi bir çağrıda kullanıcılar en iyi performanslarını gösterebilirler. 200’den fazla toplantı kriterini karşılayan bu monitörler Zoom Sertifikalıdır, böylece yüksek kaliteli video ve ses ile görülebileceğinizden ve duyulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca, farklı noktalar arasında gidip geldiğinizde dağınıklık içermeyen bir masa için tüm kurulumunuzu tek bir USB-C10 kablosuyla bağlanarak yapabilirsiniz. Rahatlık söz konusu olduğunda, HP Eye Ease her zaman açık düşük mavi ışıkla gözleri korur ve dört yönlü ergonomi ile rahatça çalışılmasını sağlar.

Kolay veya şık ve kullanımı kolay bir konferans deneyimi arayanların tercihi olan HP M24 ve M27 Web kamerası Monitörleri, arkadaşlar ve aile üyeleri ile bağlantı kurmak veya 5MP web kamerası, önden çıkışlı hoparlörler ve gürültü önleyici mikrofonlar aracılığıyla evden eğitim almak için ideal. Cihaz yalnızca bir USB-C® kablosuyla bağlanabiliyor ve Works With Chromebook sertifikası ile herhangi bir Chromebook ile sorunsuzca bağlantı kuruluyor.

HP E-Series Conferencing Monitörleri, 5MP eğilebilir gizlilik web kamerası, Windows Hello girişi, gürültü önleyici mikrofonlar ve tüm gün, her gün mükemmel video konferans deneyimi için geliştirilmiş aydınlatma sensörlerine sahiptir.

HP M24 ve M27 Web Kamerası Monitör Serisi, 5MP web kamerası, hoparlörler ve gürültü önleyici mikrofonlarla aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla etkileşim kurmanızı sağlar. Dağınık olmayan bir alan için monitöre sadece bir USB-C kablosuyla kolayca bağlanın.

Her şirket, yeni hibrit dünyadaki çalışanlarının daha iyi üretkenliğe, işbirliğine ve güvenliğe sahip olmasını ister. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak oluşturulan ek yeni Windows 11 cihazları şunlar:
• HP Elite x360 1040 G9 ve HP EliteBook 1040 G9, her yerde mobil çalışanlar için performans ve hafiflik sınırlarını zorluyor. Hibrit çalışmalarda sorunsuz geçişler için yeniden tasarlanan cihazlar, daha fazlasını göstermek ve kaydırmayı azaltmak için 16:10 ekran oranının yanı sıra ince ve hafif bir kasaya sahip. HP Presence ile güçlendirilen kullanıcılar, 5MP kamera, 940nm IR kamera ve ses netliği için sürükleyici ses yazılımı ile en iyi şekilde görünebiliyor ve ses verebiliyor.
• HP EliteBook 800 G9 Serisi bilgisayarlar ultra ince şasi, yeni 16:10 oran ekranı ve daha büyük bir tıklama tuşu oranı ile yeniden tasarlandı. HP Presence ile zenginleştirilmiş kullanıcılar, isteğe bağlı otomatik izleme 5MP kamera, Audio by Bang & Olufsen ve isteğe bağlı 5G bağlantısı ile daha kişisel bir deneyimle birlikte çalışabiliyor.
• HP EliteBook 600 G9 Serisi bilgisayarlar, kullanıcılara neredeyse her yerden çalışmaları için ihtiyaç duydukları araçları sunarken, mevcut BT ortamlarında kolay standartlaştırma sağlayan güçlü, yönetimi kolay ve son derece güvenli bilgisayarlardır.
• HP ProBook 400 G9 Serisi bilgisayarlar, hafif ve yükseltilebilir tasarımları ile büyüyen işletmeler için ideal bir ticari performans, güvenlik ve dayanıklılık sunuyor.

Bu yeni ilhamın sizi götürebileceği yerlere uzanın
Günümüzün hibrit dünyasında, çok cihazlı deneyimler dünyasına girmiş bulunuyoruz, kullanıcılar bir masada uzun odak süreleriyle çalışıp hızlı yaratıcılık patlamaları gerçekleştirirken bir cihazı sürekli olarak başka bir cihazla değiştiriyor. Bu yeni ortamdaki içerik üreticilerinin erişilebilir, tutarlı, tamamlayıcı ve sürekli dijital çözümlere ihtiyacı var.

• HP ENVY Desktop PC, modern yaşamın her alanını öğrenmenize, oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olmak için her şeyin ortasında olacak şekilde tasarlanmıştır ve yaratıcılar için yeni geniş güç merkezidir. Tabletinizi, telefonunuzu veya bilgisayarınızı ikinci bir ekran olarak kullanmak için DUET ve cihazlar arasında dosya aktarmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir uygulama olan HP QuickDrop’u içeren HP Palette [LINK] ile sorunsuz bir şekilde bağlanın. Thunderbolt ve kart okuyucu dahil olmak üzere birden fazla yüksek hızlı bağlantı noktasıyla daha da üretken olmak için yaratıcılık cihazlarını hızla bağlayın ve dört adede kadar 4K monitör bağlama yeteneğine sahip olun.11 Cihaz, Windows 11, 12. Nesil Intel Core i9 işlemciye12 ve NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Ti grafik kartına kadar, kolay yükseltilebilirlik için tek dokunuşla araçsız genişletilebilirlik sunuyor ve yaratıcı becerileriniz geliştikçe size ayak uyduruyor.
• Dünyanın en güçlü mini iş istasyonu HP Z2 Mini G9, çok yönlü ve çağdaş yeni13 bir tasarıma sahip yüksek performans sunuyor. Mekan kısıtlı ortamlara sığacak kadar küçük bir cihaza ihtiyaç duyan mimarların ve grafik tasarımcıların artık performanslarından ödün vermelerine gerek yok. Z2 Mini G9, tasarım, render ve simülasyon için birden fazla uygulama arasında sorunsuz geçiş ve 2D ila 3D iş akışlarına güç verme yeteneği için K Serisi de dahil olmak üzere yeni nesil Intel ® Core™ işlemcilerle birlikte düşük profilli NVIDIA RTX ™profesyonel grafiklerle donatıldı.
• HP Z40c G3 ve HP Z34c G3 Kavisli Ekranlar, çift monitör kurulumunu tek bir büyük, sürükleyici ve sadık renkli ekranla değiştirmek isteyen içerik üreticiler ve uzman kullanıcılar için tasarlandı. Entegre 4K web kamerasına sahip dünyanın en büyük konferans monitörü olan HP Z40c G3 Kavisli Ekran, yüksek en boy oranına, kritik piksel yoğunluğuna sahip keskin bir 5K:2K 40″ ekranda her ayrıntıyı görmenizi ve Thunderbolt 3 ile sorunsuz ve hızlı bir bağlantı elde etmenizi sağlıyor; aynı anda iki bilgisayarı şarj etmek için de yeterli güce sahip. İçerik üreticileri aynı anda birden fazla cihaz, dosya ve proje üzerinde çalışırken, HP Device Bridge 2.0 iş akışınıza kesintisiz yaratıcılık getiriyor. Z2 Mini ve Firefly veya herhangi bir Windows veya Mac cihazı için dosyalar iki bilgisayar arasında zahmetsizce sürükleyip bırakma özelliğiyle görüntülenebiliyor ve aynı anda çalışmak için bağlanabiliyor. Daha fazla güvenlik için, ağların korunduğundan emin olmak için kontrollü dosya paylaşımının açılması gerekiyor.

HP ENVY Masaüstü Bilgisayar, tek dokunuşla araçsız yükseltilebilirlik sağlar ve birden fazla cihazı sorunsuz bir şekilde bağlamak için çeşitli bağlantı noktalarına kolay erişim sunar.

Z2 Mini G9, HP Z40c G3 gibi masanıza kolayca sığar veya ekranın arkasına monte edilir, böylece değerli ofis alanını kaybetmeden 3D projelerin üstesinden gelebilirsiniz. Çılgın minyon bir PC’nin içinde inanılmaz derecede yüksek performans keşfedeceksiniz.

İçerik üreticiler için ek yeni cihazlar ve aksesuarlar şunlar:
• ZBook Firefly 14 G9, HP’nin en mobil ZBook iş istasyonu ve ZBook Firefly 16 G9, profesyonel düzeyde performans, yapay zekayı geliştiren bir web kamerası ve 16:10 sadık renkli HP DreamColor ekranını14 gerçekten şık ve hafif bir mobil iş istasyonuna getiriyor. Yeni nesil Intel® Core™ işlemciler, NVIDIA T550 dizüstü GPUve64 GB’a kadar bellek ile büyük dosyalar açılabiliyor ve hızlı çoklu görev ve üretkenlik için profesyonel uygulamaları aynı anda çalıştırılabiliyor. ZBook Firefly G9 ile kullanıcılar nerede çalışıyor olursa olsun, her yerde işbirliği yapabiliyor, üretken kalabiliyor ve projeleri yönetmek için ihtiyaçları olan her şeye sahip oluyor.
• İçerik üreticiler tarafından yine içerik üreticiler için tasarlanan yeni HP ENVY 27 inç Hepsi Bir Arada Masaüstü Bilgisayar, yaratıcılığınızı konuştururken, bağlandığınızda ve işbirliği yaptığınızda en yüksek performansınızı gösterebilmenizi sağlar. Yakın zamanda tanıtılan 34 inç modelin daha küçük ama aynı derecede güçlü bir versiyonu olan bu 27 inç 4K versiyon, gerçeğe yakın renk, güçlü performans ve çıkarılabilir manyetik kameraya sahip.

HP ZBook Firefly G9, profesyonel seviye performansı hareket hızındaki iş istasyonu gücünü gerçek mobiliteyle birleştiriyor, böylece her yerde üretken kalınabiliyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?