Hillside Beach Club’tan Instagram’da Bir İlk

Instagram’da kendi filtresini yapan öncü markalardan biri olan ve uygulayan ilk otel olma özelliğini taşıyan Hillside Beach Club, misafirleriyle olan ilişkisini sosyal medyada yeni bir boyuta taşıyor. Daha önce ödüllü projeleri Chief Instagram Officer (CIO), Social Booking ve Beach Order App ile dünyada ses getiren Hillside, yepyeni uygulamalara da öncülük etmeye devam ediyor.

Yenilikçi uygulamaları ile ilklerin öncüsü konumunu yıllardır koruyan, birçok tatil köyünün izinden gittiği Hillside Beach Club, instagram hikayelere eklenebilen filtre tasarımını takipçileri ile paylaştı. Sosyal medya hesabında dünyanın dört bir yanından takipçiye seslenen Hilside, etkileşimini artırarak, dijital platform üzerinden farklı ve eğlenceli bir iletişim kuruyor. İlk kez bir otel tarafından uygulanan bu filtreyi denemek isteyenler, Hillside Beach Club’ın Instagram hesabına girerek dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar bu renkli filtre ile kendilerinin ve sevdiklerinin fotoğraflarını çekebiliyorlar.

23,5 milyon Instagram kullanıcısına ulaşan Chief Instagram Officer (CIO) iş ilanı ile başlatılan “Job At Heaven on Earth” projesi, misafirlerin plajdayken şezlonglarından kalkmadan, istedikleri içeceği sipariş edebilecekleri Beach Order uygulaması ve instagram kullanıcılarına haber akışından ayrılmadan rezervasyon talebi iletme imkanı sağlayan Social Booking projesi @hillsidebooking ilgiyle karşılanmıştı. Öncü uygulamaların yaratıcısı Hillside, sosyal meyda kullanıcılarını iyi hissettirecek projeler üretmeye devam ediyor.