HeloRobo, Kolay Reklamlar Servisi ile Sosyal Medya Ticaretinde Fark Yaratacak

Sosyal Medya Ticaret Platformu HeloRobo, Kolay Reklamlar uygulaması ile Facebook ve Instagram üzerinden küçük reklamlar vermeyi kolaylaştırıyor.

Sosyal medya kanallarından gelen tüm mesajların tek bir platformdan kolay ve etkili şekilde yönetilmesini sağlayan HeloRobo, sosyal medya pazarlaması ile işini geliştirmek isteyenlere T-Soft’un “MegaVerse Commerce Connect” altyapısını kullanarak geliştirdiği Kolay Reklamlar uygulaması üzerinden hizmet sunmaya başladı. MegaVerse’in “Ticarette Öne Çıkın” sloganı ile lansmanını yaptığı bu uygulama ile HeloRobo, bir sosyal medya danışmanı desteğine çok ihtiyaç duyulmadan, firmaların daha iyi tanıtılmalarına, marka bilinirliğini artırmalarına, doğru kitleyi hedeflemelerine, daha fazla kullanıcıya hitap etmelerine ve daha güçlü bir sosyal medya profili oluşturmalarına olanak sağlıyor.

Sosyal medya reklamları ile işinizi birleştirin, pazarlamanızı zenginleştirin

Hızla büyüyen sosyal medya ticaretine yönelik bütünleşik çözümler üreten HeloRobo, Kolay Reklamlar ile üyelerinin alıcılarını anlayarak daha iyi bağlantılar geliştirmelerine ve somut, paylaşılabilir içerikli reklamlarla daha iyi etkileşim kurmalarına zemin hazırlıyor. Firmaların Kolay Reklamlar ile daha önce denenmiş ve büyük başarılar elde etmiş bir reklam verme deneyimi yaşayacaklarına dikkat çeken HeloRobo Genel Müdürü Gökhan Karahan, “HeloRobo üyeleri ve T-Soft abonelerinin kendi panellerinden kullanabilecekleri Kolay Reklamlar uygulaması, sosyal medyada reklam vermeyi kolaylaştıran ‘etkili reklamlar şablonları’ sunuyor. Yeni uygulamamız ile markalar işlerini sosyal medya reklamlarıyla birleştirerek pazarlamalarını ve pazar alanlarını genişletecek. Böylece daha fazla kullanıcıya erişebilecek, gerçek zamanlı reklamlarla fark yaratabilecek, denemelere ve başarılı modellemelere dayalı hazır reklam şablonlarımızla efektif şekilde reklam verebilecekler. Aynı zamanda farklı satış kanallarından müşteri tabanlarını büyütecek ve bu yolla müşteri ilişkileri yönetimi için müşteri bilgilerine tam erişim sağlayacaklar. Üyelerimiz ayrıca bu uygulama sayesinde veriye dayalı kampanyalar ve KPI’larla da beklentilerini aşan sonuçlara ulaşıp sosyal medyada farklı mecralar arası reklamlar yoluyla performanslarını arttırarak reklam harcamalarından daha fazla getiri elde edebilecekler” dedi.

HeloRobo’nun sunduğu avantajlarla 2022 yılına fark yaratan bir sosyal medya profili ile girin

E-ticaret sitesine entegre şekilde satışın mesaj kutusundan, yani chat’ten tamamen bitirilmesine imkân tanıyan HeloRobo’nun her boyutta sosyal medyada ticaret yapan şirket ve kişiye uygun bir platform olduğunu dile getiren Karahan, ”Yüz yüzeden sonra en iyi ticaret olarak sunduğumuz sosyal medya ticaretini, teknolojinin sunduğu kolaylığın yanı sıra insan faktörünü öne çıkararak sıcak, hızlı, etkili ve adeta yüz yüze bir satış ve pazarlama deneyimi ile sunmamızın yanında uygulama lisansı ücretsiz olan Kolay Reklamlar ile bu deneyimi farklı bir noktaya taşıyoruz. Üyelerimizin faydalanacağı özel kampanyamızla, sosyal medya üzerinden pazarlama yapan firmalar Facebook fiyatlarından daha uygun reklam verebilecekler” diyen Karahan, kampanyanın 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edeceğini ve MegaVerse’in sürpriz hediyeleri ile destekleneceğini duyurdu.

Sosyal medyada her boyutta ticaret yapan şirket ve kişilere uygun bir platform olarak dikkat çeken Sosyal Medya Ticaret Platformu HeloRobo’ya üye olmak için helorobo.com adresine girip ‘bize katılın’ butonuna tıklayarak, önerilen paketlerden uygun olanını tercih etmek ve uygulama üzerinden verilen talimatları izlemek yeterli.