GTech’e Yeni Genel Müdür Yardımcısı

GTech büyümeye devam ediyor. GTech yönetim kadrosuna Proje Yönetimi Mükemmeliyet Merkezi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Arcun Tanju katıldı.

GTech; yönetim kadrosuna önemli bir ismi daha dâhil etti. Teknoloji sektöründe 32 yıllık deneyime sahip olan Arcun Tanju, GTech’te Proje Yönetimi Mükemmeliyet Merkezi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. Tanju, Proje Yönetim Ofisi’nin lideri olarak, tüm faaliyetleri uçtan uca yönetecek, projelerin hedeflere uygun şekilde gerçekleşmesini ve paydaşların ihtiyaçlarına en hızlı ve doğru şekilde cevap verilmesini sağlayacak.

Arcun Tanju Kimdir?

1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olan Arcun Tanju; yüksek lisans eğitimini aynı üniversitede, aynı uzmanlık alanında tamamladı. Kariyer hayatına 1991 yılında Globeks A.Ş. bünyesinde Teknik Satış Temsilcisi olarak başladı. 1994 yılında Siemens bünyesinde Ar-Ge Mühendisi görevini üstlenen Tanju; 1995 yılında Minor Information Technologies’in Yönetici Ortağı oldu. 3 yıl sonra Infina Yazılım kadrosuna dahil olan Arcun Tanju; Yazılım Geliştirme Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza attı.

1999 yılında Microsoft bünyesine katılan Tanju 16 yıl boyunca çeşitli sorumluluklar taşıdıktan sonra 2016-2017 yıllarında Taross Digital Education Solutions’da Teknoloji Danışmanlığı yaptı, 2017-2020 yılları arasında ise Kaliforniya Silikon vadisindeki Affinity Home Care firmasında CEO olarak görev aldı. 2020 yılından bu yana İGDAŞ A.Ş.’de CIO pozisyonunda çalışan Arcun Tanju; eylül ayı itibariyle GTech yönetim ekibine Proje Yönetimi Mükemmeliyet Merkezi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak dahil oldu.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?