Future IT Monitoring Roadshow 2019 Gerçekleştirildi

Küreselde ve ülkemizde alanında lider bir çok kurumsal firmanın heyecanla beklediği Future IT Monitoring Roadshow 2019, 10 Ekim 2019’da Feriye Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Veri bütünlüğünün korunması esas alınarak, değişen ve gelişen ihtiyaçlara yönelik yetenekli ürün ve çözüm sağlayıcısı Solarwinds’in, IT Hero danışmanlığı ile oluşturduğu ekosistemi Future IT Monitoring Roadshow 2019’da tanıtıldı.

Sunuculuğunu Enterprise Next Genel Yayın Yönetmeni Fatih Sarı’nın gerçekleştirdiği etkinliğin açılış konuşmasını ise IT Hero Kurucusu Çağlayan Aydın yaptı. Konuşmasında ekibini ve kuruldukları günden bugüne yolculuklar hakkında kısa bilgiler veren Çağlayan Aydın’dan sonra sahneye çıkan IT Hero Teknik Takım Lideri Suat Erdağ, katılımcılara monitoring sistemleri hakkında çeşitli teknik bilgiler verdi.

Verilen öğle yemeği arasının ardından müşteri hikayeleri ile devam eden etkinlik, “Bugünden Geleceğe Monitoring Sistemleri” başlıklı panel ile sona erdi.

Ekinlik sırasında Çağlayan Aydın ve IT Hero müşterileri ile gerçekleştirdiğimiz röportajları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.