Fujitsu ile Dijital Dönüşüm Projeleri Daha Basit ve Hızlı

Fujitsu, kurumların dijital dönüşüm projelerinin gelişim süreçlerini hızlandırıp basitleştirerek rekabet üstünlüğü sağlayan, yüksek verimli bulut platformu “RunMyProcess DigitalSuite”te çalışacak yeni WebModeler modülünü pazara sundu.

WebModeler, başarılarıyla öne çıkan iş akışı otomasyonu ve web süreç platformu “RunMyProcess DigitalSuite”un en yeni bileşeni. Bu modül, tamamen kişiselleştirilebilir web arayüzleri ve sayfa düzeninden veri kaynaklarına kadar tüm tasarım bileşenlerini kolaylıkla tasarlama becerisi sayesinde, müşterilerin en zorlu piyasa koşullarına hızla ve kolaylıkla yanıt vermelerini sağlıyor.

WebModeler, işletmelerin RunMyProcess DigitalSuite uygulamalarını daha hızlı, etkin ve daha iyi oluşturmalarına imkan sağlıyor. Yeni modül, sürükle-bırak fonksiyonu gibi yenilikleriyle web ara yüzlerinin tasarımını basitleştiriyor ve hızlandırıyor. Kullanıcılar ayrıca, web sitelerini yayınlamadan önce tüm fonksiyonlarıyla ön izleme yaparak dijital dönüşüm projelerini daha etkin hale getirebiliyorlar.

Kullanıcı Dostu ve Mükemmel Desteğe Sahip Gelişim Seti ile Yararlı Bir Araç

Modülün verimliliği ve kullanılabilirliği sürekli geliştirilerek kullanıcılar için sağlam ve kolayca erişilebilir kılındı. WebModeler, son derece yüksek kod kararlılığına sahiptir. Modül, başlangıçta Facebook tarafından kullanıcı ara yüzleri oluşturmak için geliştirilen ve sonrasında Instagram ve Netflix gibi diğer büyük platformlar tarafından kullanılan Açık Kaynaklı bir JavaScript kütüphanesi olan React.js’ye dayanmaktadır. Bu durum, yeni kullanıcılar için güçlü bir tasarımcılar topluluğuna danışma imkanı sağlıyor – GitHub’da 1,100’den fazla React.js katılımcısının yanı sıra StackOverflow, Slack, Freenode IRC gibi önemli platformlarda aktif bir geliştirici topluluğu var.

Yeni modül, tasarımları daha anlaşılır kılmak için güçlü bir araç seti içeriyor. React.js, hem Chrome hem de Firefox için yüksek kaliteli hata ayıklama ve tasarım araçlarından yararlanıyor aynı zamanda React Geliştirici Araçları’nı indirebiliyorsunuz. Buna ek olarak, WebModeler işlevler hakkında gelişmiş mesajlaşmaların yanı sıra tam entegre yardım ve dokümantasyon de sağlıyor.

Bulut kökenli bir değişim yönetimi uzmanı ve uzun süreli RunMyProcess DigitalSuite çözüm ortağı olan Revevol Sarl’da Global İş Geliştirme Direktörü Massimo Cappato şöyle diyor: “Dijital dönüşüm projelerinde en kısıtlı kaynak zaman. Tüm mesele, rakiplerinizden daha hızlı pazarlama yeteneklerine ulaşmakta. RunMyProcess DigitalSuite, müşteriler için güçlü ve her şeyi yeni bir bakış açısıyla yaratmaya imkan veren bir platformdur. WebModeler, kuruluşların pazar koşullarına süratle yanıt vermelerine veya iletişim mecralarını yeni baştan oluşturmalarına her zamankinden daha kolay ve hızlı imkan sağlamaktadır. Yeni özellikler sadece daha iyi kullanıcı arayüzleri üretmekle kalmıyor, aynı zamanda tasarımcıların verimliliğini de artırıyor ve sonuç olarak daha hızlı ve daha rekabetçi bir geliştirme imkanı sunuyor.”

Fujitsu RunMyProcess CEO’su Hiroshi Yazawa, şu yorumu yapıyor: “Tüm kuruluşların karşılaştığı zorlu rekabet ortamında bir azalma yok. RunMyProcess DigitalSuite için hayata geçirdiğimiz yeni WebModeler modülü, müşterilerimizin verimlilik artışına ve mükemmel kullanıcı deneyimlerinin kolaylaştırılmasına verdiğimiz önemi gösteriyor. Pazara sunduğumuz bu ürün, zorlu pazarlarda müşterilerimizin başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları dijital dönüşüm projeleri için optimize edilmiş araçlar sağlamak için RunMyProcess DigitalSuite’e yaptığımız yatırımımızı göstermektedir. 2019 boyunca, RunMyProcess DigitalSuite ürün ailesinin geliştirmeye devam edeceğiz ”dedi.