MetLife Stadyumu, Ironsphere’i Tercih Etti

Başta telekom, finans, enerji olmak üzere, tüm diğer sektörlerdeki güvenlik, verimlilik ve altyapı yönetim ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip yazılım ürünleri ve çözümleri sunan Kron’un Ironsphere yazılımı Amerika’daki MetLife Stadyumu’nda kullanılmaya başlandı.

2016 yılında Kron’un iştiraki olarak ABD’de faaliyete başlayan Ironsphere, Amerika’daki müşteri ağını her geçen gün genişletiyor. Kron’un Küresel bir yazılım şirketi haline dönüşmesine katkı sağlayan Ironsphere, son olarak ABD’nin en büyük kapasiteye sahip (82,500) stadyumlarından biri olan MetLife Stadyumu tarafından tercih edildi. MetLife Stadyumu’nun siber güvenlik alanındaki “Yetkili Hesap Erişim Güvenliği (PAM)” ihtiyacı Kron’un Ironsphere ürünü tarafından karşılanacak.

Kron Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel konuyla ilgili düşüncelerini şöyle aktardı: “Kron’un global bir yazılım şirketi olma vizyonu doğrultusunda ABD’de kurduğu Ironsphere’in, Kuzey Amerika’daki faaliyetlerini giderek artırıyor olması bizim için memnuniyet verici. MetLife Stadyumu ile yapılan anlaşma da, bu yönde önemli bir aşama olarak karşımıza çıkıyor”.