Front-End Developer Eğitimi robot_dreams’te

Kodlama ve yazılım konusunda ustalaşmak isteyenlere eğitimler veren bir Laba markası geleceğin okulu robot_dreams, alanının en iyisi ve deneyimli eğitmenlerle kullanıcıları canlı kurslarda bir araya getiriyor. Yazılım dünyasının önemli isimleriyle eğitmen kadrosunu kuran robot_dreams’te platformun ilk içerikleri arasında yer alan Front-End Developer eğitimini, Superstorely Kurucusu Tolga Eğilmezel ile Hopin’in Eski Mühendislik Müdürü Filiz Altıntürk üstlenecek.

Google, Microsoft, Amazon, Airbus, DHL, Grammarly, Bolt, FlixBus ve diğer teknoloji devlerinden uzman isimlerin eğitimler verdiği bir Laba markası geleceğin okulu robot_dreams, yazılım ekosisteminin en iyisi ve işin mutfağından gelen deneyimli eğitmenlerle kullanıcıları bir araya getirmeye devam ediyor. Veri analitiği, programlama, veri bilimi, makine öğrenimi ve BT’deki diğer birçok alanda kullanıcıların kendilerini ve kariyer gelişimlerini destekleyebilmeleri için oluşturulan platformun ilk içerikleri arasında, Front-End Developer eğitimi bulunuyor. Superstorely Kurucusu Tolga Eğilmezel ile Hopin’in Eski Mühendislik Müdürü Filiz Altıntürk tarafından verilecek online kursta katılımcılar, yazılım sektöründe emin adımlarla ilerleyecek, yazılım ekipleri ile çalışırken teknik terminolojiye hakim olacak ve 44 dersin sonunda Front-End olarak sektöre giriş yapabilecek.

Front-End Developer Olmak İçin A’dan Z’ye Her Şey robot_dreams’te!

Geleceğin okulu robot_dreams’te yer alan Front-End Developer kursunda katılımcılar gözde sektörler arasında yer alan yazılım sektörüne front-end geliştirici olarak adım atacak ve eğitim sonucunda bu sektörde iş fırsatı yakalayabilecek. Web sitelerini geliştirirken tasarım öğelerini de anlamak ve doğru şekilde kullanmak için Figma üzerinden tasarımları incelemeyi ve bunların hem mobil hem masaüstü uyumlu çalışabilmesi için responsive siteler geliştirmeyi öğrenecek olan katılımcılar, bir ürün geliştirirken yazdığı kodun nasıl çalıştığına dair bilgi sahibi olup kariyerinde sağlam adımlar atabilecek.

Eğitimi Deneyimli Front-End Uzmanları Verecek

Kariyer değişikliği düşünenler, front-end geliştirici olmak için gerekli temelleri, tasarım yaklaşımlarını, HTML, CSS, Javascript ve arama motoru uyumlu web siteleri geliştirmenin yanında güncel frameworkleri de (Vue, React) öğrenecek ve kullanabilecekken, Front-End Geliştirici olmayı hedefleyen üniversite öğrencileri de arama motorları ile uyumlu web siteleri oluşturabilecek ve yaptıkları tasarımları çalışan birer web sitesi haline getirebilecek. Yazılım ekipleriyle çalışan ya da teknik bilgisini güçlendirmek isteyen çalışanlar ise Front-End geliştiriciliğin temellerini, kavramlarını ve mantığını öğrenecek, böylece çalıştığı yazılım ekipleriyle teknik iletişimlerini geliştirecek.

Superstorely Kurucusu Tolga Eğilmezel ile Hopin’in Eski Mühendislik Müdürü Filiz Altıntürk eğitmenliğinde düzenlenen ve 6 aylık 44 dersten oluşan kurs, kariyer değişikliği düşünenlere, Front-End Geliştirici olmayı hedefleyen üniversite öğrencilerine ve yazılım ekipleriyle çalışan ya da teknik bilgisini güçlendirmek isteyen çalışanlara uygulama temelli dersler ve örnek ödevler ile detaylı bir öğrenme alanı sunuyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?