Fexobit, 9 Coini Daha Listeledi

Fexobit, 9 coini daha listeleyerek, kullanıcıların geniş bir yelpazede işlem yapma şansı sunuyor. Bu listelemeyle birlikte yatırımcıların Fexobit aracılığıyla ulaşabileceği coin sayısı 75’e ulaştı.

Hızlı ve güvenli bir şekilde kripto para alım/satım işlemlerinin yapılmasını sağlan kripto para borsası Fexobit, listesine yeni eklediği coinler ile yatırımcılara sunduğu fırsat alanını genişletiyor. Listesindeki coinlere Storj (STORJ), Synthetix (SNX), ANKR (ANKR), Audius (AUDIO), Stacks (STX), Fetc.ai (FET), Orchid (OXT), USD Coin (USDC) ve Kusama’yı (KSM) ekleyen Fexobit, böylece yatırımcılara sunduğu coin sayısını 75’e çıkardı.

Blockchain tabanlı, reel ekonomilere dayalı finansal ürün ve hizmetler sunan Futurance çatısı altında hizmet veren Fexobit kripto borsası, özellikle yüksek hacimli altcoinleri listelemeye özen gösteriyor. Gelişmiş arayüzü sayesinde kullanıcılara son derece hızlı bir şekilde alım satım yapma imkânı sunan kripto para borsası, genişlettiği yatırım yelpazesi ile de kullanıcıların yatırım seçeneğini artırıyor.

Tüm veri erişimleri 7×24 izlenebiliyor

Gelişmiş portföyü ve hızlı yatırım yapma özelliklerinin yanı sıra Fexobit, özellikle “4 Aşamalı Güvenlik Zinciri” ile öne çıkıyor. Fexobit’te müşterilerin kripto varlıkları, özel güvenlik prosedürleriyle yönetilen Tier-4 veri merkezlerindeki hava boşluklu soğuk cüzdanlar ve çevrimdışı kriptografik cihazlar üzerinde saklanıyor. Çevrimdışı kripto cüzdanların tümü, multi-sig (çoklu imzalı) yapıda ve FIPS (Federal Information Processing Standard) Seviye 2 sertifikalı cihazlarda korunuyor. Fexobit’te bilinen en üst standartlarda korunan yedekler, ulusal ve global seviyedeki felaket senaryosu risklerine karşı, özel algoritmalarla şifrelenirken, parçalara bölünüyor ve dağıtık düğümlerde depolanıyor. Tüm veri erişimleri kontrol altında ve 7×24 izlenebiliyor.

Uluslararası bağımsız şirketler tarafından düzenli aralıklarla denetleniyor

Kripto para borsası, gerçekleştirilen işlemlerin güvenliğini garanti altına almak amacıyla uluslararası karanlık ağ pazarları ve dolandırıcılıklardan anormal işlemlere kadar birçok zafiyet taşıyan riskli faaliyet modelini dünyadaki tüm işlemlerin yüzde 90’ını kapsayan ve yüz milyonlarca kripto para adresini içeren veri tabanları üzerinde anlık tespit eden entegrasyonlara sahip. Fexobit’in BT sistemleri uluslararası bağımsız şirketler tarafından düzenli aralıklarla denetleniyor ve sızma testlerinden geçiyor. ISO 27001 sertifikasına sahip olan Fexobit, güvenli ve teknolojik tehditlerden uzak bir şekilde bilgi sistemlerinin korunmasını sağlıyor. IP adresi ile coğrafi konum ilişkilendirmesi yapıldığı için her türlü sızma girişiminin lokasyonu anında tespit edilebiliyor, müşterilerine tek kullanımlık şifreler üreterek iki aşamalı doğrulama yöntemlerini uyguluyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?