Fazla Gıda’ya Teknoloji Desteği

Sektörün deneyimli ismi Koray Koçer, Pazarlama Müdürü olarak Fazla Gıda bünyesine katıldı. Koray Koçer, teknolojik altyapısıyla gıda işletmelerinin atıl stok ürünlerinden ekonomik, sosyal ve çevresel değer yaratmasını sağlayan Fazla Gıda’nın marka yönetimi, pazarlama stratejisi ve proje yönetimine katkı sağlayacak.

Koray Koçer, marka yönetimi, pazarlama stratejisi, proje yönetimi, perakende pazarlama, ev dışı tüketim, dijital pazarlama ve dijital dönüşüm konularındaki tecrübesiyle Fazla Gıda bünyesine katıldı.

Sabancı Üniversitesi’nden mezun olan, Endüstri Mühendisliği lisans derecesi ile MBA yüksek lisans derecesi bulunan Koray Koçer, pazarlama alanında 10 yıllık bir deneyime sahip. İş hayatına Avea’da başlayan Koçer, sonrasında Unilever’de devam etti. 9 yıl boyunca çalıştığı Unilever’de son olarak Dijital Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenen Koçer, Haziran ayında Fazla Gıda’da Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı.

Fazla Gıda, gıda israfını önlemek ve karbon salınımını azaltmak hedefiyle, üretici, işletme ya da dağıtımcılarda oluşan fazla gıdaları ülke çapında kurduğu web tabanlı uygulama ile ikincil satış, bağış, hayvan yemi ve biyogaza dönüştürme çözümleriyle bütüncül olarak yönetiyor. Böylece fazla gıdalar ekonomik, çevresel ve sosyal anlamda pozitif bir değer yaratmış oluyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?