Estap ile Dar Alanlar İçin İdeal Çözümler

Estap, EcoLine duvar tipi kabinet serisi ile bilgi ağınızın tüm yükünü taşımaya hazırdır. Açılabilir yan kapakları sayesinde son teknoloji kullanarak geliştirdiği EcoLine duvar tipi kabinet serisiyle Estap, sistem odalarındaki ve ofislerdeki data kablolaması uygulamalarında daha az miktarda “U” boy gerektiren alanlar ve daha az cihaz gereksinimi olan durumlar için ideal çözümler sunuyor.

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onaylandığı ilk firma olan Estap’ın EcoLine duvar tipi kabinet serisi, şık tasarımı, gelişmiş özellikleri ve kullanım kolaylığıyla kullanıcılarının işlerini daha verimli hale getiriyor. 65 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunan EcoLine serisi, bilgi ağınızın tüm yükünü sorunsuz bir şekilde taşıyabilecek güce sahip ve daha etkili bir havalandırma sistemi için birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Kabin içinde optimum hava sirkülasyonu sağlayan dolaşım sistemiyle cihazların artık daha verimli ve güvenli kullanılmasına olanak tanıyan kabinet serisi, 3 farklı noktadan önceden açılmış kırılabilir kablo girişleriyle de çok miktardaki kablo ağı için mükemmel bir çözüm olduğunu kanıtlıyor. Açılabilir yan kapaklarıyla EcoLine Plus yüzde 50 daha az yer kaplayan Demonte (Flatpack) ambalajı ve 300 mm x 50 mm ebatlarında üst, alt ve arka kablo giriş noktası ve kırılan noktalar için toz girişini önleyen fırçalı kablo giriş aksesuar seçeneğiyle de kullanıcısıyla buluşuyor.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?