ESET Türkiye’de Yeni GMY Erkan Tuğral

ESET Türkiye’de Genel Müdür Yardımcılığı görevine Erkan Tuğral getirildi. ESET Türkiye bünyesinde 17 yıldır yöneticilik pozisyonları da dahil olmak üzere farklı görevlerde bulunan Erkan Tuğral, 01 Ekim 2022 tarihi itibariyle yeni görevine başladı.

ESET Türkiye’de Genel Müdür Yardımcılığı görevine deneyimli isim Erkan Tuğral getirildi. 2005 yılından bu yana Siber Güvenlik Mühendisi, Ürün Müdürü, Strateji ve İş Geliştirme gibi görevlerde deneyim kazanan ve 2007’den bu yana Türkiye genelindeki tüm operasyonların teknik müdürlüğü görevini üstlenen Erkan Tuğral, 01 Ekim 2022 tarihinden itibaren ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Erkan Tuğral teknoloji, güvenlik, strateji ve iş geliştirme alanlarından sorumlu olacak.

Erkan Tuğral, kendisine duydukları güven nedeniyle ESET Türkiye CEO’su Alain Soria ve ESET Türkiye Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Türkiye’de yıllardır başarıyla faaliyet gösteren ESET Türkiye’nin bir ferdi olmaktan her zaman büyük mutluluk duydum. ESET Türkiye çatısı altında, farklı görev ve sorumluluklar ile 17 yılı geride bıraktım. Sadece Türkiye’de değil dünyada da lider olan siber güvenlik şirketinin içinde yer almaktan mutluyum. ESET Türkiye olarak hem bireysel hem de kurumsal kategorilerde müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için özveriyle çalışmaya devam edeceğiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon’daki tüm çalışma arkadaşlarımla beraber bu amaca en iyi şekilde hizmet edeceğiz” dedi.

Erkan Tuğral kimdir?

1979 Adana doğumlu olan Erkan Tuğral, Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde yerel bilişim firmalarında çalışmaya başlayarak bilişim sektörüne adımını attı. 2005 yılında ESET Türkiye’de Siber Güvenlik Mühendisi olarak göreve başlayan Tuğral, 2007 yılında ESET Türkiye Teknik Müdürlüğü sorumluluğunu üstlendi. İstanbul ve Ankara teknik ekiplerinin yönetiminden sorumlu olduğu bu dönemde, ekibiyle birlikte, ESET Türkiye’in en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan güvenlik firmalarından biri olmasını sağladı. Erkan Tuğral, 01 Ekim 2022 tarihi itibariyle Teknoloji, Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?